anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Miniaturka na białym tle - wyłączenie dodatkowych kategorii

ADM_media
#11 Animator#

Bardzo pilnie proszę o wyłączenie całej kategorii "Modelarstwo" z wymogu posiadania białej miniaturki, sporo produktów jest po prostu białych i wasze niepoprawne myślenie, że białe tło to klient zadowolony jest po prostu błędne. Robienie miniaturki na białym tle białych produktów kompletnie mija się z celem aby "Klient widział co kupuje".

Kategoria:

https://allegro.pl/kategoria/modelarstwo-1061

Podejrzewam, że takich kategorii jest jeszcze więcej z których ten wymóg powinien być wykluczony. Pewne produkty muszą być na innym tle aby od razu pokazywały miniaturki co jest produktem w sprzedaży.


Sprawa dosyć pilna bo już allegro bezsensownie usuwa oferty i ostrzega o kolejnych. Gdzie w ogóle można zgłosić takie kategorie? Do kogo?

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ADM_media
#11 Animator#

Zgłoszony 1 stycznia ale wszyscy tamte pomysły dosłownie mają w pompie.

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zg%C5%82o%C5%9B-sw%C3%B3j-pomys%C5%82/miniaturka-na-bia%C5%82ym-tl...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Domyśliłem się, Allegro nikogo i niczego nie słucha.☹️

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ADM_media nie mamy niczego w pompie i skonsultujemy Twoją propozycję z opiekunem tej kategorii, ale czy możesz podać konkretny przykład takiego produktu i numer oferty o którą chodzi? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ADM_media dziękuję, skonsultuję z zespołem tę kwestię i wrócę do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ADM_media
#11 Animator#

2 dni minęły chyba już coś wiadomo? @_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ADM_media nie mam jeszcze informacji od opiekunka tej kategorii, czy istnieje szansa, żebyśmy wykluczyli wymóg białego tła tutaj, ale wyjątkiem są przedmioty używane wystawione z konta bez statusu firma, więc to jedyne co mogę zaproponować w tej sytuacji. Natomiast na pewno będę jeszcze działać w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ADM_media
#11 Animator#

@_HolaOla_  A kto jest "opiekunem" tej kategorii? W jaki sposób z nim się bezpośrednio skontaktować? "Opiekun" wyjechał na Malediwy czy cały zarząd Allegro musi się spotkać i głosowanie zrobić? Dlaczego sprawa, która praktycznie  15 minut powinna zająć trwa dwa dni i to po jeszcze moim przypomnieniu. "W pompie"...

Biurokracja w allegro to jest jakiś ewenement, widać ile firm zewnętrznych jest pod to podpiętych i ile kasy jest dojone ze sprzedawców na utrzymanie takich osób.

oznacz moderatorów