anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Możliwość zakupów z konta firma u użytkowników z kontem zwykłym?

MAMY ROZWIĄZANIE!
rafalcopper
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

Jestem w trakcie studiowania ogromu materiału Akademii Allegro dotyczącego rozpoczęcia sprzedaży jako konto firma. Czas jednak zadać pierwsze pytanie w Allegro Gadane... 🙂

Aktualnie przerabiam dział FAQ, z którego to próbuję dowiedzieć się jak najwięcej o korzyściach zakupów z konta firmowego, do którego się przymierzam. Stanąłem na pytaniu jak w temacie - Czy jest możliwość robienia zakupów z konta firmowego u użytkowników Allegro, którzy wystawiają produkt ze swojego zwykłego konta? Odpowiedź na to "najczęściej zadawane pytanie" jest krótka i trochę mało wyczerpująca. Okazuje się bowiem, że taka możliwość jest, ale nie znalazłem żadnych dodatkowych informacji w jaki sposób się to odbywa.

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

W związku z tym pytanie: Czy jest na sali ktoś, kto już przerabiał podobny schemat zakupów dla swojej firmy?

Podaję link bezpośrednio do artykułu:

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/jak-kupowac-na-allegro-biznes-nn6qeXb98cY#cz...

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@rafalcopper super, że poważnie podchodzisz do przygotowania się do sprzedaży na Allegro 🙂 Oczywiście, zawsze możesz liczyć na pomoc naszej społeczności. Mając konto firmowe, możesz bez problemu robić zakupy na Allegro od sprzedających z kontem zwykłym. Wygląda to, że tak napiszę, normalnie czyli klikasz "kup teraz" czy "kupuję i płacę" i już 🙂 Natomiast jeśli chcesz robić zakupy firmowe i korzystać np. z cennika hurtowego no to tylko sprzedający z kontem firma je oferują. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@rafalcopper takie zakupy odbywają się normalnie jak każde inne, nie dostaniesz tylko fv, bo konto zwykłe to teoretycznie prywatny sprzedawca.

oznacz moderatorów