anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje konto zostało zablokowane

CentrumOgrodu_MB
#8 Zapaleniec#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry, dostaliśmy od allegro częściowe ograniczenie funkcjonalności,moja żona,która zupełnie nie zna się na komputerach ze swojego drugie konta jak to mówi chciała się "nauczyć kupować" i klikała moją aukcję, robiąc to zupełnie nieświadomie, naraziła mnie na blokadę konta, co mam teraz zrobić jesteśmy na allegro od półtora roku, mamy prawie 1 tys pozytywnych komentarzy, tylko jeden negatywny, nigdy nie było kłopotu z jakością sprzedaży nierozwiązanymi dyskusjami, czy jakością sprzedaży, nigdy nie utraciliśmy super sprzedawcy, jesteśmy zrozpaczeni prosimy o pomoc to nie było zamierzone i to nasz pierwszy błąd

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @CentrumOgrodu_MB! Kwestie blokady konta możesz wyjaśnić jedynie w korespondencji e-mail. Poprosiłam o odpowiedź dla Ciebie. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

CentrumOgrodu_MB
#8 Zapaleniec#

dziękuje

oznacz moderatorów

CentrumOgrodu_MB
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, dostaliśmy od allegro częściowe ograniczenie funkcjonalności,moja żona,która zupełnie nie zna się na komputerach ze swojego drugie konta jak to mówi chciała się "nauczyć kupować" i klikała moją aukcję, robiąc to zupełnie nieświadomie, naraziła mnie na blokadę konta, co mam teraz zrobić jesteśmy na allegro od półtora roku, mamy prawie 1 tys pozytywnych komentarzy, tylko jeden negatywny, nigdy nie było kłopotu z jakością sprzedaży nierozwiązanymi dyskusjami, czy jakością sprzedaży, nigdy nie utraciliśmy super sprzedawcy, jesteśmy zrozpaczeni prosimy o pomoc to nie było zamierzone i to nasz pierwszy błąd

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@CentrumOgrodu_MB regulamin zakazuje kupowanie we własnych ofertach 😞 musicie pisać z działem od blokad 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

"moja żona, która zupełnie nie zna się na komputerach ze swojego drugie konta jak to mówi chciała się "nauczyć kupować" "🤣🤣

lecz znała się tyle na komputerach, żeby odnaleźć aukcje męża i kupować, a czy zdążyła już wystawić pozytywne komentarze?  

nikt w to nie uwierzy, nie ma takich żon.  

oznacz moderatorów

CentrumOgrodu_MB
#8 Zapaleniec#

Taka jest prawda nic nie było zamierzone 

oznacz moderatorów

CentrumOgrodu_MB
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, dostaliśmy od allegro częściowe ograniczenie funkcjonalności,moja żona,która zupełnie nie zna się na komputerach ze swojego drugie konta jak to mówi chciała się "nauczyć kupować" i klikała moją aukcję, robiąc to zupełnie nieświadomie, naraziła mnie na blokadę konta, co mam teraz zrobić jesteśmy na allegro od półtora roku, mamy prawie 1 tys pozytywnych komentarzy, tylko jeden negatywny, nigdy nie było kłopotu z jakością sprzedaży nierozwiązanymi dyskusjami, czy jakością sprzedaży, nigdy nie utraciliśmy super sprzedawcy, jesteśmy zrozpaczeni prosimy o pomoc to nie było zamierzone i to nasz pierwszy błąd

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

No to miałeś konto na allegro dział bezpieczeństwa wykrył że sam sobie statystyki podbijasz nie odwieszą tego nigdy

oznacz moderatorów