anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naliczone opłaty po zamknięciu konta

X500_TOOLS
#8 Zapaleniec#

Dzień Dobry, 

Moje konto na Allegro firmowe dawno juz zamknąłem i zlecone zostało usunięcie konta. Zobowiązania zostały uregulowane. I nagle UWAGA po 7 miesiącach allegro nalicza sobie bezzasadną oplate za "CENE PREMIUM" z ktorej nigdy nie korzystałem 3 razy po 35zl co daje nam 105zł. Proszę a bardziej żądam o zwrot tych środków. Proszę tylko informacje jakie dane i jak to zrobić jeżeli nie mogę zalogować się do konta. Wzywam do tablicy moderacje  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

W załączniku wysyłam zdjecie z billingów w Excelu.

Zrzut ekranu 2023-11-04 131230.png

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@X500_TOOLS w sprawie opłat musisz skontaktować się z nami przez ten formularz kontaktowy

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

X500_TOOLS
#8 Zapaleniec#

Juz dawno zgloszenie jest 

37052048 tylko, ze konsultancji nie ogarniają. Proszę popchnij to dalej

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@X500_TOOLS Czy możesz wyjaśnić mi skąd pochodzi ten plik, który przesłałeś? Nasz pracownik poprosił Cię o zrzut z powiadomienia o tej opłacie, Ty natomiast przedstawiłeś nam fragment pliku w Excelu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

X500_FASHION
#9 Pomysłodawca#

Ten plik otrzymałem od pracownika waszego. Natomiast nie mogę pobrać szczegółów poniewaz zamknalem konto allegro i zostalo usuniete. Dodatkowo otrzymałem po 7miesiacach informacje o tym, ze mam dług wobec was czyli 3x35zl. I nie wiem skad. Oczywiscie zaplacilem bo windykacja sie zajela tym. Natomiast jest ono bezzasadne i oczekuje zwrotu. Proszę prześledzić moje konto CHRUST_PLUS tam są toczące zgłoszenia na ktore NIKT z was nie reaguje. Juz nie mowiac, ze nie mogę od 1.5msc doprosić się kompletu danych zgromadzonych z tego konta. Czy wszystko jest jasne i zrozumiałe co napisałem. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@X500_FASHION Dziękuję za wyjaśnienie. Poproszę o pilną odpowiedź w korespondencji 37052048

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów