anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę załozyć konta Managera Paczek Inpost via Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
archimed
#11 Animator#

Witam.

Chcę wysłać paczkę Inpost. Klikam "Nadaj paczkę Allegro Inpost". Otwiera sie strona Inpostu. Loguję się przez Allegro, dostaję komunikat "Autoryzacja za pomocą konta Allegro przebiegła pomyślnie.  Aby dokończyć proces zakładania konta w Managerze Paczek uzupełnij poniższe informacje."

Wypełniam formularz, naciskam "wyslij". Dostaję odpowiedź "Jeśli podanego adresu e-mai nie ma w bazie, na podany adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny"

Na  e-mail nic nie przychodzi - czyli adres e-mail jest w bazie InPostu??? Tylko żw wtedy powinno działać odzyskiwanie hasła, a też nie działa.

Gdy poskarzyłem się w Inpoście, kopia normalnie na mój e-mail przyszła, podobnie inne informacje InPostu o przesyłkach, moich lub dla mnie

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@archimed Możesz doprecyzować czy po kontakcie z InPost problem został rozwiązany?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
archimed
#11 Animator#

Właśnie czekam na odpowiedź InPostu. Oczywiđcie zamieszczę ją na forum

oznacz moderatorów
archimed
#11 Animator#

Właśnie dostałem e-mail z pomocy InPostu,

"Dzień dobry,

dziękuję za kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Uprzejmie informuje, iż konto o loginie xxx.yyyyyi@yahoo.com została aktywowane. Proszę ponownie podjąć próbę zalogowania oraz ewentualnie wymusić zmianę hasła.

W razie pytań zapraszam do ponownego kontaktu.

Szanowny Kliencie, w celu usprawnienia obsługi prosimy o zachowanie ciągłości korespondencji.

Pozdrawiam

...............................................

Specjalista ds. Obsługi Klienta"

 

Zresetowałem hasło przez  przycisk "zapomniałem hasła" i wreszcie dostałem się do Managera Paczek oraz mogłem wypełnić potrzebne dane. Mam nadzieję, ze z wysyłką nie będzie problemu.

oznacz moderatorów
archimed
#11 Animator#

Właśnie wysyłałem przesyłkę via Manager Przesyłek InPostu.

Trochę to czasu zajmuje, np. długo importuje dane z Allegro, ale w końcu wszystko zadziałało jak trzeba. Jednak na Allegro Lokalne działa to o wiele prościej.

oznacz moderatorów