anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę znaleźć płatności za zamówienie.

BRYMOREX
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry

 

27.06 Wskoczyło mi zamówienie opłacone  Allegro Pay Business, jednak nie widzę za niego płatności w historiach operacji i nie mogę go sobie rozliczyć. Pierwszy raz mam taką sytuację, proszę o pomoc.  @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

 
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

@BRYMOREX dostaniesz na konto 

oznacz moderatorów

BRYMOREX
#9 Pomysłodawca#

Niestety potrzebuję w historii operacji 

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@BRYMOREX nie będzie , wpływ przyjdzie bezpośrednio na Twoje na konto , tak to działa .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BRYMOREX płatność za zamówienie opłacone z Allegro Pay Business otrzymasz bezpośrednio po zakupie klienta.
Płatność jest realizowana zwykłym przelewem. Czas księgowania przelewu tradycyjnego to 1-2 dni robocze. Potwierdzeniem zapłaty jest status płatności Opłacone w zakładce Zamówienia. PragmaGO realizuje płatność bezwarunkowo, dlatego gdy tylko zamówienie uzyska status Opłacone – możesz je realizować.

Zapłatę za towar znajdziesz na rachunku bankowym, który został przez Ciebie wskazany do wypłat na Allegro. Nadawcą przelewu będzie dostawca usługi Allegro Pay Business: obecnie to firma PragmaGO S.A. W tytule przelewu znajdziesz numer zamówienia, na przykład „Płatność za zamówienie nr 999”. 
To pozwoli Ci odpowiednio zaksięgować zamówienie i płatność. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów