anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

VAT FAKTURA

Promerco
#8 Zapaleniec#

Witam, dostałem fakturę VAT z allegro do zapłaty, mimo że saldo automatycznie zostało odliczone, a pieniądze już pobrane. Ale teraz mam zaległą fakturę. Czy możesz mi doradzić co zrobić? Poczekać czy co? @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Mimo opłacenia i tak Fv się dostaje,

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Promerco nic nie musisz robić. Aktualny stan rozliczeń z Allegro możesz zawsze sprawdzić w tej zakładce
Na koniec miesiąca rozliczeniowego wystawiamy fakturę, która uwzględniała to, co działo się na  koncie, włącznie z automatycznie pobranymi opłatami. Gdy pobierzemy:
całość należności – faktura będzie opłacona i nie musisz już rozliczać się z nami za dany miesiąc,
część należności – musisz zapłacić kwotę, którą podaliśmy na fakturze w polu Razem kwota do zapłaty.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Promerco
#8 Zapaleniec#

Mimo że wziął pieniądze, na fakturze widnieje informacja: NALEŻY ZAPŁACIĆ. Więc mam to po prostu zignorować?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Promerco obecnie na koncie z którego piszesz nie masz żadnego zadłużenia do uregulowania, więc najprawdopodobniej informacja na fakturze dotyczy wcześniejszych (już pobranych) opłat. Jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji, poproszę o kontakt za pomocą formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów