anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę znaleźć wystawionej przez siebie oferty

MAMY ROZWIĄZANIE!
Emi_Bibi
#9 Pomysłodawca#

Nie widzę oferty przez siebie wystawionej w aukcjach.

Kiedy wchodzę do moich aukcji, kopiuję nazwę oferty do wyszukiwarki to często zdarza się, że nie mogę odnaleźć swojej oferty. Mogę podać konkretny przykład, ale nie wiem czy mogę tu na forum.

oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Emi_Bibi Możesz śmiało podać tutaj konkretny przykład, a my spróbujemy pomóc. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Emi_Bibi
#9 Pomysłodawca#

Pojazd z rączką LAMBORGHINI ESSENZA SC V12 Green za 337,18 zł.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Emi_Bibi Twoje oferty są widoczne na Twoim koncie tutaj, natomiast jeśli chcesz zarządzać swoją sprzedażą możesz je znaleźć w tej zakładce

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Emi_Bibi
#9 Pomysłodawca#

Chodzi mi o to, że tą konkretną ofertę, ale często też nie tylko tą, kopiując i wklejając w wyszukiwarkę na Allegro powinienem też znaleźć wśród innych ofert tego samego produktu. Jeżeli oferta jest promowana tak jak w tym wypadku, to powinna być wysoko wśród innych ofert tego produktu widoczna dla wszystkich szukających. Niestety nie widzę tej i wielu innych ofert wyszukując z ustawieniem "wszystkie kategorie".

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Emi_Bibi Przy zaznaczonym wyszukiwaniu po trafności, Twoja oferta wyświetla mi się na pierwszym miejscu, więc wszystko jest w najlepszym porządku. 

_HolaOla__1-1652126186553.png

 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Emi_Bibi
#9 Pomysłodawca#

Dzięki za info, ja wklejałem całą nazwę produktu wystawianego. Widocznie muszę wpisywać w wyszukiwarkę max. 3 najważniejsze słowa, żeby wyszukać produktu.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
Emi_Bibi
#9 Pomysłodawca#

Jeżeli mogę Cię prosić jeszcze o info, dlaczego wklejając całą nazwę wystawianego produktu, mojej oferty nie da się odnaleźć, ale 36 innych ofert tego produktu wyszukuje po nazwie mojego produktu. Dopiero po skróceniu nazwy wyszukiwania mogę odnaleźć swoją ofertę wśród innych.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Emi_Bibi Nazwa "Pojazd z rączką LAMBORGHINI ESSENZA SC V12 Green" to nazwa produktu w katalogu i po wprowadzeniu jej w wyszukiwarce, możesz przejść od razu do wyszukiwania tego konkretnego produktu w katalogu:

ko_alka_0-1652168621601.png

 

ko_alka_1-1652168662870.png

Jeśli z kolei wprowadzisz tytuł oferty w wyszukiwarce, czyli "POJAZD JEŹDZIK Z RĄCZKĄ LAMBORGHINI ESSENZA SC V12", Twoja oferta pojawia się jako druga na liście: 

ko_alka_2-1652168747892.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
vusoft
#8 Zapaleniec#

ŚCIEMA! Założę się że allegro celowo pozycjonuje wybrane oferty. Od co najmniej 2 lat mam notoryczne problemy ze znajdywaniem swoich ofert, promowanych czy nie. Oglądających ZERO. No bo jak mają oglądać, skoro SAM nie mogę znaleźć własnych ofert? Przez tydzień nikt nie jest w stanie znaleźć mojej oferty.

Widać że system dynamicznie łaskawie "wpuszcza" do oglądania oferty kiedy sobie chce, pewnie promuje własne, wiadomo. Teraz to już jest taki moloch, że nikt tego nie ogarnia.

Ręce opadają i szkoda nerwów na was.

oznacz moderatorów
Pasieka_gps
#8 Zapaleniec#

Mam to samo: kopiuję nazwę z listy swoich ofert, wrzucam w wyszukiwarkę i nic. Wrzucając w wyszukiwarkę i klikając na produkt z katalogu - też brak. Jak klienci mają znaleźć moją ofertę, skoro nawet skopiowanie kropka w kropkę nie daje rezultatu? Kopiowanie słów kluczowych, a nie pełnej nazwy (w myśl "jak bym to szukał będąc klientem?") również nie daje rezultatu.

Po numerze oferty i sygnaturze znajdzie, po nazwie produktu już nie.

Oferta aktywna, produkt powiązany z katalogiem, kategoria prawidłowa - w czym jest problem?

Gdyby to był odosobniony przypadek, to bym pomyślał "a, jakiś chwilowy błąd, pal to licho", ale to nie pierwszy taki przypadek. Ja wiem, że w kwestiach informatycznych mam "dwie lewe ręce" i Wasze algorytmy to dla mnie jakieś czary, ale czy może mi to ktoś wytłumaczyć?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Pasieka_gps podaj proszę przykład ofert, w której tak się dzieje, abym mogła to sprawdzić. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
esthenails
#7 Wielbiciel#

Mam to samo wystawiam aukcje, szukam I wyświetlają się Wszystkie poza moją (katalog połączony) 

oznacz moderatorów
digital_serwis
#1 Nowicjusz#

Witam.

Również u mnie jest to samo z moimi ogłoszeniami.  Po wpisaniu modelu nie pokazuje mojego ogłoszenia. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@digital_serwis Napisz jaką frazę konkretnie wpisujesz w wyszukiwarkę oraz podaj numer oferty, która powinna być widoczna w wynikach wyszukiwania.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
ADM_media
#11 Animator#

Wy wszyscy nie wiecie co zrobiło allegro, łącznie z moderatorkami, które jak zwykle nie mają PODSTAWOWEJ WIEDZY co się dzieje na allegro.

Serwis od kilku miesięcy blokuje wyświetlanie swoich ofert, jak wejdziecie w przeglądarkę w trybie incognito, to po wyszukaniu swoich ofert zobaczycie je. Ale jak jesteście zalogowani to swoich ofert nie będziecie widzieć.

oznacz moderatorów
Vood1
#7 Wielbiciel#

Uaktualniam temat potwierdzeniem tego co napisała osoba powyżej. Cały ranek spędziłem na szukaniu dlaczego nie widać moich ofert w wyszukiwaniu. Po wylogowaniu się ze swojego konta lub wejście na inne niż to na którym wystawiło się ofertę - wtedy ją widzimy.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Vood1 Poproszę o zrzuty całego ekranu (łącznie z paskiem URL, datą oraz godziną), sprawdzę tę sytuację.

Ja widzę Twoje oferty, nie udało mi się powtórzyć problemu

ko_alka_0-1697025238497.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

Mam to samo , wpisuję/wklejam tytuły swoich ofert i się nie wyświetlają tak jakby ich w ogóle nie było:( tak jak pisał ktoś wcześniej - zero wyświetleń bo jak ludzie mają wchodzić w moje oferty jak ich...nie ma?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tylkouniego Cześć. 🙂 Sprawdź, czy nie korzystasz z widoku biznesowego na swoim koncie. W widoku biznesowym nie zobaczysz ofert, w których nie udostępniono opcji:

  • faktura VAT
  • faktura VAT marża
  • faktura bez VAT.

Możesz przełączyć się na widok konsumencki, wtedy sprawdź swoje oferty: 

 

Zrzut ekranu 2023-10-25 o 18.24.56.png

Pisaliśmy o tym w aktualnościach: https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/wprowadzilismy-zmiany-w-wyswietlaniu-ofert-na-allegro-business-... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów