anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymuje żadnych wiadomości od allegro na e-mail

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dziuniu1
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Czy coś się zmieniło z wiadomościami od allegro, dzisiaj od godziny 9 rano nie dostaliśmy żadnego maila a zamówień od tej pory zarejestrowaliśmy kilkanaście

oznacz moderatorów
96 ODPOWIEDZI 96
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Pracują już nad rozwiązaniem problemu

@_HolaOla_  czy zaległe powiadomienia zostaną dosłane? 

Żeby nie było, że kupujący wysyłali wiadomości i nic nie będziemy wiedzieć 😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@DarkStoorM Problem jest już rozwiązany, ale pracujemy jeszcze nad kwestią zaległych wiadomości. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
I--PGBUD--I
#9 Pomysłodawca#

Czy aktualnie występują jakieś problemy techniczne ze strony Allegro? Nie otrzymują od rana maili z powiadomieniami o sprzedaży. Inne maile przychodzą bez przeszkód

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@I--PGBUD--I Odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się powyżej. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_  Czy byłaby możliwość rozszerzenia funkcjonalności allegro gadane, żeby "przypiąć" informacje kiedy występują jakieś problemy techniczne na Allegro? Ograniczyłoby to masowe zakładanie tematów.

Nie chodzi już o przypięty temat, ale informacje jak na przykład na stronie allegro teraz jest przyklejona notka na samej górze z informacją o przedłużonym smarcie. Ewentualnie wyświetlić taką przy zakładaniu nowego tematu, nie wiem 😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@DarkStoorM Jeśli dany problem występuje przez dłuższy czas to właściwa informacja jest przypięta na górze strony. Dzisiejsza sytuacja nie spowodowała masowego zakładnia tematów, więc na ten moment nie widzę jeszcze takiej potrzeby. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client:33320097
#2 Obserwator#

O 11.01 kupiłam produkt numer oferty 8088627898.

Opłaciłam zamówienie i napisałam do sprzedawcy z prośbą o szybką wysyłkę, a sprzedawca odpisał, że nie złożyłam w jego sklepie żadnego zamówienia. Proszę o wysłanie zaległej informacji do sprzedawcy.

oznacz moderatorów
Makopolska
#8 Zapaleniec#

Witam

 

Piszą Państwo że problem jest już rozwiązany i pracują Pańśtwo nad zaległymi wiadomościami, ale nadal nowe wiadomości nie spływają (nie piszę o zaległych) To problem jest rozwiązany czy rozwiązywany?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Makopolska Jeśli chodzi o nowe powiadomienia to jest wszystko działa już prawidłowo, w kwestii wiadomości prace trwają. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Makopolska
#8 Zapaleniec#

Czekamy na nowe zamówienie mam nadzieję że wtedy wszystko będzie ok

oznacz moderatorów
Makopolska
#8 Zapaleniec#

Pani Olu jeżeli chodzi o powiadomienia to co ma Pani na myśli?

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@DarkStoorM Wiadomości od kupujących powinny pojawiać się też w "centrum wiadomości";]

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Dziuniu1 Informowałam już tutaj oraz tutaj, że aktualnie mamy problemy techniczne związane z powiadomieniami, ale pracujemy już nad ich rozwiązaniem. Przepraszam za te niedogodności.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client:33320097
#2 Obserwator#

O 11.01 kupiłam produkt numer oferty 8088627898.

Opłaciłam zamówienie i napisałam do sprzedawcy z prośbą o szybką wysyłkę, a sprzedawca odpisał, że nie złożyłam w jego sklepie żadnego zamówienia. Proszę o wysłanie zaległej informacji do sprzedawcy.

oznacz moderatorów
Makopolska
#8 Zapaleniec#

Witam

 

Mam problem dziś w ciągu dnia mimo sprzedaży produktów przestały pojawiać się wiadomości z Allegro że kupujący wybrał sposób zapłaty, sprzedałeś przedmiot oraz nowa wpłata. Na pewno nie trafiają do spamu, oraz inne wiadomości normalnie docierają. Co może być powodem nie docierających wiadomości?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Makopolska Coś w Allegro jest informacja

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Makopolska
#8 Zapaleniec#

Widziałam informację ale pisano że problem jest rozwiązany i że pracują już tylko nad rozwiązaniem przyjścia starych wiadomości. Wszystkie zgody na powiadomienia są zaznaczone.

oznacz moderatorów
MagdaGodz
#7 Wielbiciel#

7E57249D-8B39-414B-8770-ACC950C7DF24.png

2C21DB99-0C0C-4057-9AED-D540C529F19D.png

D34496F7-92AB-4A56-88B4-3F5E23374D81.png

 Dostałam wiadomości od klientów jak powyżej po zamieszczeniu przedmiotów na sprzedaż przez Allegro lokalnie. Proszę zablokujcie ich!!!

oznacz moderatorów