anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie widoczne Aukcje

Mateusz850130
#8 Zapaleniec#

Toczę walkę z Allegro już od 2 tygodni a konkretnie o to że większość moich AUKCJI jest nie widoczna na Allegro....Nikt nie wie co się dzieje nie potrafią konkretnie odpowiedzieć na moje pytania czy to te w wiadomości e-mail czy podczas rozmowy z pracownikiem Allegro.....od dwóch tygodni powtarzają że sprawa zgłoszona do działu technicznego tylko że Nikt nic z tym nie robi . Czy ktoś z was miał taki problem? 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

Football-stock
#11 Animator#

Wszyscy;) Nowy sposób wyświetlania ofert, czyli znajomi pomarańczowego A są widoczni, reszta gdzieś się buja w zakamarkach okna przeglądarki. Taki klimat

oznacz moderatorów

Mateusz850130
#8 Zapaleniec#

To fajny sposób płacimy za coś czego nie mamy a Allegro jak zwykle kręci coś 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Mateusz850130 

A ile powinno być tych ofert widocznych? Ja, w widoku konsumenckim widzę 214.

oznacz moderatorów

Mateusz850130
#8 Zapaleniec#

Dokładnie coś koło tego ...Ja na swój profil wchodziłem z różnych kont i po wpisaniu danej frazy w wyszukiwarkę większości aukcji w ogóle nie ma początkowo w ogóle nie było ich w moim woj. Teraz w woj. są natomiast szukając ogólnie nie ma 

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Mateusz850130 weryfikuję Twoją sprawę. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

top_audio
#9 Pomysłodawca#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

https://allegro.pl/kategoria/sprzet-audio-dla-domu-kolumny-glosnikowe-1320?order=p&stan=u%C5%BCywane...

wyszukiwana fraza "subwoofer Rel" - zaznaczam używane .... pojawia się 1 oferta + 1 oferta akcesoriów z przyciskiem "zobacz podobne".Nikt tego nie kliknie bo ktoś szuka subwoofera a nie akcesoriów do tego, dopiero po kliknięciu zobacz podobne przy tym transmiterze pojawia się wiele innych ofert subwooferów. To jest całkowita porażka. Zniszczyliście ten portal swoimi głupimi pomysłami. 

oznacz moderatorów

Mateusz850130
#8 Zapaleniec#

Tak właśnie robią żywcem nas oszukują biorą pieniądze osobno od każdego a aukcje gdzieś chowają nie wiadomo gdzie !

 A jak człowiek się z nimi skontaktuję i mówi o co chodzi to twierdzą że nie ma problemu bo oni aukcje widzą dziwne że ja z konta wielu innych znajomyc swoich nie widzę a Allegro je widzi kłamią i nic więcej a koniec końcem twierdzą że to z moim tel albo kompem coś nie tak 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Mateusz850130 ponagliłam Twoją sprawę i niebawem doradca się z Tobą skontaktuję. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Mateusz850130
#8 Zapaleniec#

Kontaktuje się już ze mną od dwóch tygodni i ciągle słyszę te same bajki z waszej strony.Placr za każdą aukcje z osobna i chce by były widoczne dla innych a nie gdzieś schowane .... KAŻDY Z NAS CHCE OTRZYMYWAĆ TO ZA CO PŁACI!

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Mateusz850130 

Ale tu trzeba zadać jedno, bardzo ważne pytanie. Czy rozmawiamy tu o widoku listingu produktowym czy ofertowym?

oznacz moderatorów

Mateusz850130
#8 Zapaleniec#

O ofertach 

oznacz moderatorów