anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ocena kupujacego

aga-84-84
#7 Wielbiciel#

Witam jestem kupującym , nie początkującym ale też nie zaawansowanym , chciała bym się dowieciec gdzie znajdę opinie wystawione przez sprzedających ? Czy coś takiego istnieje ? 

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

pinsplash
#21 Demiurg#

@xyz96   Negatyw za negatyw nie wróci, to było większe zło, dlatego Allegro zmieniło system komentarzy  - masz jakieś "przecieki'?

Pogódź się z tym, nie masz innego wyjścia, o ile nadal chcesz tu sprzedawać. Teraz wiem dlaczego boli Cię sekcja " Zgłoś swój pomysł" 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Knowhere  Nie wiem, aż tak nie śledzę wypowiedzi tu obecnych. Ale chociaż z xyz96 często się nie zgadzam, to mogę polemizować i wymieniać argumenty. Clientcośtamcośtam to zwykły troll jakie ma każde forum i nie dokarmiam go.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nic z tego. @pinsplash to klasa premium. On może się spierać merytorycznie, ale do ataków personalnych żaden prowokator go nie namówi.

oznacz moderatorów

b_n_w
#7 Wielbiciel#

Odkąd zniknęły komentarze dot. Kupujących, co chwila pojawiają się licytujący dla zabawy. Niektórzy potrafią nawet założyć nowe konto tylko po to, żeby obejść czarną listę.

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@aga-84-84 Komentarze od sprzedawców musiały zniknąć, żeby Allegro z lokalnego bazarku mogło stać się profesjonalnym serwisem e-commerce i skutecznie konkurować z innymi dużymi graczami na światowym rynku. A w cywilizowanym świecie szantażowanie kupującego odwetowym negatywem jest nie do pomyślenia.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Client:79179573 Wszystko ładnie to może jeszcze podpowiesz jak walczyć z tymi co kupują dla zabawy ,czarna lista to dla takich leszczy pikuś robią drugie kont lub psują nerwy innej osobie masz pomysł ? podaj.

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@mwmonety Sprzedawcy nie mają walczyć z kupującymi. To nie ich rola. Oni mają dostarczać towar, a towar ma być zgodny z umową i dostarczony w terminie.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

To jest jasne chodzi mi o tych kupujących którzy tego nie rozumieją i nie umieją uszanować czyjejś ciężkiej pracy osób które sprzedają zgodnie z zasadami a takich sprzedawców co olewają klienta też nie uznaję i wcale nie bronię bo też mi za skórę.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:79179573 z tego co napisał @mwmonety rozumiem, że chodzi mu o "żartownisiów" bawiących się w licytację, im też należy wysłać towar zgodny z umową?

oznacz moderatorów