anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odblokowanie konta ,jaka % ocena sprzedazy jest wymagana??

msabina
#8 Zapaleniec#

Jaki procentowy poziom sprzedazy wymagany jest do odblokowania konta po negatywach?? Mam 77,8 % i Allegro nie chce odblokować konta.

Zero zaległości itd..

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Spróbuj dojść z kupującymi do porozumienia może uda ci się ich przeprosić i naprawić to co uznali za naganne i wtedy mogą ci anulować negatywy i szybko ci procent skoczyć do góry a na przyszłość dokładnie opisuj to co sprzedajesz by uniknąć podobnych problemów.

oznacz moderatorów

msabina
#8 Zapaleniec#

Tu nie chodzi o zły opis,czy złą jakość towaru,przeciwnie,towar w ocenie ma same superlatywy.

Poprostu wylądowałem w szpitalu i jeszcze kwarantanna do tego,więc te dwa negatywy dotyczą znacznych opoznień w wysyłce.Mimo że dużo wczesniej proponowałem zwrot wpłaty ,ale klienci woleli czekać to Allegro nie chce wogołe wziąść tego pod uwagę, zreszta co korespondencja to inny konsultant.Dramat jakiś i porazka.Na Allegro jestem od 17 lat 🙂

oznacz moderatorów

msabina
#8 Zapaleniec#

Skoro nie ma procentowej WYMAGANEJ jakości sprzedaży to po co ten pseudo konsultant tym się podpiera, że 77,8 to za mało..bo nie widzę w regulaminie..

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

No tak ,allegro nie uwzględnia przyczyn losowych i nie ma furtek na czas choroby czy urlopu .Poprośmy nasze moderatorki może coś doradzą  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

msabina
#8 Zapaleniec#

Więc poprosmy, tylko...pomożesz?? Bo nie bardzo wiem jak tu się poruszać..

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@msabina przykro mi, ale tą decyzję może podjąć tylko dział bezpieczeństwa, który wyjaśnił w sprawie nr. 19853206, że zgodnie z punktem 10.7 naszego regulaminu jakość sprzedaży musi być przynajmniej na poziomie "neutralny". W tej chwili Twoja jakość sprzedaży to "nieakceptowalny", dlatego odblokowanie konta nie jest możliwe. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

msabina
#8 Zapaleniec#

To zobaczymy jutro,ponieważ dziś dotarło kilka ocen ,a aktualizacja poziomu sprzedaży była o 6 rano, więc nie ma ich jeszcze zaktualizowanych.

oznacz moderatorów

msabina
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

".. W tej chwili Twoja jakość sprzedaży to "nieakceptowalny", dlatego odblokowanie konta nie jest możliwe. "

Dzisiaj jakość sprzedazy po aktualizacji ocen widnieje juz jako "wymagająca poprawy"

Rozumiem że można już odblokować konto bo jak inaczej mam tej poprawy dokonać? 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@msabina Zgodnie z zasadami i informacją, którą dostałaś od nas wczoraj, abyśmy mogli odblokować Twoje konto jakość obsługi sprzedaży musi być co najmniej na poziomie neutralnym. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

msabina
#8 Zapaleniec#

Witam,jak to więc  jest że wg regulaminu (dziwnego zresztą) widnieje coś takiego:

mniej niż 95%
Nieakceptowalny

a, aukcje pana sprzedającego telewizory z oceną sprzedającego 88,2 mają się doskonale i nikt ich nie blokuje.

Link moge podesłać w PW.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@msabina czy możesz podać gdzie konkretnie jest taka informacja? Być może dotyczy to poszczególnych miar, np. w "terminowe odpowiedzi w dyskusjach" poziom nieakceptowalny to poniżej 80%, a w "polecenia od kupujących" poniżej 95%.
Natomiast w przypadku blokady konta bierzemy pod uwagę ogólny wynik wszystkich miar. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów