anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odesłanie towaru i brak zwrotu gotòwki

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:59661861
#8 Zapaleniec#

Sprzedawca wysłał mi potwierdzenie przelewu , a allegro powinno zrealizować transakcję do 3 dni roboczych .

Nadal nie dostałam zwrotu za odesłanie zamówienia ;(((( Nigdy mi się to nie zdarzyło.Nie wiem co robić....

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19
xyz96
#21 Demiurg#

Był mail od Allegro z informacją o zwrocie wpłaty? Jeśli nie było, sprzedawca mógł nie zwrócić.

Sprawdź, czy nie masz pieniędzy tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

 

oznacz moderatorów
Client:59661861
#8 Zapaleniec#

Nie mam tam nic ...Czy do zwrotu wpłaty przez Allegro muszę mieć założone konto na stronie którą mi w linku podałeś czy zwrot powinien być na konto bankowe ?..

Jesteś bardzo miły i dziękuję za pomoc 😉 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:59661861, jak to konto? 😮 zaloguje się na allegro i wystarczy 🙂

ksyz-tof musi być miły, bo w tvpis był z nim wywiad 😄

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte  Straciłem wiele bo nie oglądam tvp-propagandasealed

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:59661861 Gdyby tam trafiły pieniądze, to trzeba by było je wypłacić tak; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

Jednak w zdecydowanej większości przypadków pieniądze ze zwrotu wpływają bezpośrednio na konto bankowe kupującego. Jeśli nie masz pieniędzy i minęło już więcej niż 3 dni robocze od rzekomego zwrotu wpłaty, wyjaśnij to ze sprzedawcą tu; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i w razie konieczności poproś tam o pomoc Allegro.

oznacz moderatorów
Client:59661861
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za pomoc ;))

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak sprzedawca zwraca kasę to Allegro wysyła do ciebie maila.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:59661861 skoro sprzedawca wysłał potwierdzenie przelewu, a Allegro nie zrealizowało przelewu, to może ktoś z moderacji może sprawdzić. @cloudcloud, @nat_not, @_HolaOla_, czy możecie sprawdzić gdzie podziały się pieniądze kupującej?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte Jeśli sprzedawca wysłał potwierdzenie przelewu, może to oznaczać, że chciał zwrócić pieniadze poza naszym systemem lub wpłacić je na swoje saldo Allegro Finanse. W tym drugim przypadku to on powinien się z nami skontaktować, bo taki przelew nie zostanie zaksięgowany poprawnie. 

@Client:59661861 Jeśli problem jest wciąż aktualny, prześlij nam przez formularz numer oferty, o którą chodzi i otrzymane potwierdzenie przelewu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@nat_not, problem jest w tym, że kupująca nie sprecyzowała dokładnie w jaki sposób sprzedający zwrócił jej pieniądze. Jeżeli przez Allegro Finanse, to powinna je dostać, a jeżeli przelewem na konto, to też powinna już je dostać. A nie dostała, czyli sprzedający prawdopodobnie ściemnia. Bynajmniej, nie oskarżam Allegro o przetrzymywanie pieniędzy klientki, bo wiem, że zwroty przez Allegro Finanse działają sprawnie, ale chodzi mi o to, że wy, jako moderatorzy macie możliwość sprawdzenia czy sprzedający zlecił zwrot wpłaty. 🙂

oznacz moderatorów
Client:59661861
#8 Zapaleniec#

Na allegro finanse również kwota jest 0 zł

oznacz moderatorów
Client:59661861
#8 Zapaleniec#

Nadal mam środki 0 zł na allegro finanse , mimo że wysłałam przelew za 1 zł 1 gr payu...Co jest grane ?..

Może jeszcze raz allegro powinno zrobić zwrot , a ja uruchomię przelew za 1 .1 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Dlaczego nie otworzysz Dyskusji i nie wyjaśnisz tego ze sprzedawcą? Może zwyczajnie nie oddał pieniędzy. Masz wyżej link do Dyskusji, a w niej sprzedawca nie będzie Cię zwodził bo wie, że może interweniować pracownik Allegro.

oznacz moderatorów
Client:59661861
#8 Zapaleniec#

Sprzedawca twierdzi że przelew wysłał,dostałam plik z potwierdzeniem.

Zmęczona jestem tą sytuacją i walką o własne pieniądze ;( 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Gdzie tak twierdzi? W Dyskusji? Co na to Allegro? Masz tam możliwość poprosić o pomoc. Jeśli nie otworzysz Dyskusji, nie odzyskasz pieniędzy.

oznacz moderatorów
Client:59661861
#8 Zapaleniec#

Czy moderator może mi pomóc ?....

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:59661861,moderatorka podała ci link do formularza, prześlij nr. oferty.

oznacz moderatorów
Client:59661861
#8 Zapaleniec#

Sprawa jest już nieaktualna .Problem się rozwiązał.

Dziękuję Wszystkim za pomoc i serdeczność ;)))

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:59661861 zdradzisz nam gdzie był problem? 🙂

oznacz moderatorów