anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odnawianie ofert - uokik

Client:45743253
#1 Nowicjusz#

  @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_

Witam,

za te odnawianie ofert automatyczne, należy się wam UOKiK i kolejna kara poza tymi 210mln które dostaliście ostatnio - ja tego nie zaznaczałem, naliczyliście mi opłatę za dwa kolejne miesiące !

nie ma nawet możliwości usunięcia ogłoszenia ! proszę natychmiast usunąć te ogłoszenie https://allegro.pl/ogloszenie/mitsubishi-asx-1-6-prywatny-unikat-z-panorama-z-polskiego-salonu-grati...

proszę również o informacje kiedy zostanie mi odpisane na moją wiadomość odnośnie wyżej wymienionej sprawy którą zgłosiłem przez formularz kontaktowy

dla czytających dodam tylko ze ogłoszenia motoryzacje allegro to kompletne dno. Nikt z nich nie dzwoni. Każdy wie kto jest liderem w tym segmencie. Niepotrzebnie zamieszczałem tu ogłoszenie, tylko zostałem oszukany na dodatkowo 300 zł...

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:45743253 Trwające ogłoszenie możesz zakończyć w każdej chwili. Zrobisz to z poziomu tej zakładki. Nie zamykamy ogłoszeń na prośbę sprzedających.

Na koncie, z którego piszesz, nie widzę żadnej wiadomości wysłanej do nas w czasie ostatniego tygodnia.

Po zakończeniu ogłoszenia, napisz tutaj w sprawie anulowania naliczonych opłat.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów