anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferta dotyczy jednej sztuki a Allegro wyświetla że w ofercie są 4 sztuki

PAFT
#8 Zapaleniec#

Oferta dotyczy lampki usb Do tej pory nie było problemu aż tu nagle zaczynają pisać klienci że kupili 4 sztuki a dostali tylko jedną. Po wejściu w ofertę faktycznie okazało się że Allegro zaczęło wyświetlać że przedmiotem oferty są 4 sztuki.  https://allegro.pl/oferta/lampka-mini-usb-led-5v-1w-oswietlenie-nocne-biala-zimna-1-sztuka-148299152...  dopisek w tytule oferty że dotyczy 1 sztuki zrobiłem teraz. Proszę powiedzcie mi jak to usunąć i co powiedzieć klientom.  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

mdrogeria
#21 Demiurg#

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów

PAFT
#8 Zapaleniec#

Dokładnie o to chodzi jak to usunąć

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@PAFT a nie masz stworzonego jakiegoś zestawu.

oznacz moderatorów

PAFT
#8 Zapaleniec#

Nic nie zmieniałem . Ostatni tylko dostałem maila od Allegro że omyłkowo odłączyli i zakończyli jakieś moje oferty ale je wznowili.  Zauważyłem też ze u innych sprzedających ten sam produkt jest dokładnie to samo.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To wyślij kupującemu bo będą z tego tylko problemy, ofertę popraw.

oznacz moderatorów

PAFT
#8 Zapaleniec#

Tylko jak to poprawić bo żadne zmiany nie przynoszą efektu. Kupującym porostu zwrócę kasę za towar bez odsyłania. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:44052296 zobacz cy nie masz oferty wielowariantowej

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów

PAFT
#8 Zapaleniec#

Tak miałem ofertę wielowariantową do wyboru biała ciepła i zimna. Po rozłączeniu dalej nic się nie zmieniło

oznacz moderatorów

PAFT
#8 Zapaleniec#

ofertę mam wystawiona od ponad roku i wszystko było dobrze aż do momentu gdy pierwszy klient dzisiaj napisał że chce 4 sztuki tak jak mu wyświetla się w ofercie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@PAFT czy oferta , o której mowa w tym wątku też została odłączona od katalogu przez allegro ?

oznacz moderatorów

PAFT
#8 Zapaleniec#

dostałem takiego maila 

Tak jak zapowiadaliśmy, od 21 października 2024 automatycznie kończymy oferty, które nie są połączone z produktem z Katalogu produktów Allegro.

W wyniku naszego błędu rozłączyliśmy Twoje oferty z produktem i automatycznie je zakończyliśmy.

Jak naprawiliśmy nasz błąd

Połączyliśmy ponownie Twoje oferty z produktem i automatycznie je wznowiliśmy. Wszystkie aktywne oferty znajdziesz w zakładce Mój asortyment.

Oferty z opcją na określony czas:

Nie możemy wznowić ich za Ciebie, ale jeśli chcesz, możesz to zrobić samodzielnie. Przeczytaj instrukcję w naszym artykule.

We wznowionych ofertach zachowasz ich popularność z 30 ostatnich dni.

 

PAFT_0-1729874668803.png

 

Opłaty za zakończone oferty zwrócimy Ci proporcjonalnie do czasu ich wyświetlania na Allegro. Kwotę korekty znajdziesz w zakładce Rozliczenia z Allegro.

 

Jeszcze raz bardzo przepraszamy!

Pozdrawiamy
Zespół Allegro

Niestety ale nie wiadomo o jakie oferty chodziło.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@PAFT wygląda ,że oferta była odpięta skoro wcześniej problem nie występował , a podpięli niewłaściwie .. @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

pewnie ten sam EAN był dla ofert 1 szt. oraz 4 szt

 

oznacz moderatorów

PAFT
#8 Zapaleniec#

U innych sprzedających ten sam produkt widzę że jest to samo u każdego 4 szt

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To także mogą mieć problemy jak ktoś kupi.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nic Allegro zawiniło, za ofertę odpowiada sprzedający, musisz rozwiązać problem z kupującym, Pewnie najlepszym byłby zwrócić kasę i żeby odesłał ale pewnie kupujący na to nie będzie chciał pójść.

oznacz moderatorów

PAFT
#8 Zapaleniec#

Faktycznie chyba najlepszym rozwiązaniem będzie  zwrot kasy za zakupiony towar klientom niż wysyłanie dodatkowych 3 lampek. Najgorsze jest to że w innych moich ofertach parę sztuk się tego sprzedało i pewnie posypią się negatywy

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @PAFT. Twoja oferta jest połączona z produktem, który zawiera zestaw 4 sztuk. Jeśli oferujesz inną ilość, to powinieneś powiązać swoją ofertę z produktem, który zawiera 1 sztukę - tak jak, na przykład, ten produkt
Ilość sztuk w produkcie możesz sprawdzić w jego parametrach, podczas edycji oferty lub podczas wystawiania oferty. 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

PAFT
#8 Zapaleniec#

Liczbę sztuk w parametrach produktu mam 1 szt. pytanie tylko jak to się stało że nagle zaczęło wyświetlać sie 4 sztuki w ofercie

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

@PAFT, tak, Twoja oferta ma w parametrach 1 szt. ale produkt z Katalogu ma podaną inną wartość - czyli 4 szt. Te dane zaciągają się do wielowariantowości produktowej. Powinieneś zmienić produkt, z którym powiązana jest Twoja oferta. 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów