anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opóźniona wypłata środków na konto bankowe

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:26781994
#7 Wielbiciel#

Dzień Dobry,

W dniu 03.11 zleciłem wypłatę środków na konto bankowe za sprzedany produkt. Do tej pory tj. 10.11 środki nie zostały przelane na konto. Czy jest jakieś opóźnienie?

 

Z wyrazami szacunku

Krzysztof [edycja]

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:26781994 Poprosiłam odpowiedni zespół o sprawdzenie co się stało. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:26781994 Twoja sprawa została przekazana do operatora płatności. Wkrótce otrzymasz wiadomość mailową w tej sprawie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Mac20ek00
#13 Ambasador#

Jakie jest oprocentowanie takich opóźnionych wypłat jeżeli problem nie leży po stronie sprzedawcy ?

Bo przecież wy takie opóźnienia płatności w stosunku do Allegro oprocentowujecie, o ile dodatkowo nie blokujecie konta.

oznacz moderatorów
Client:26781994
#7 Wielbiciel#

Niestety żadnej odpowiedzi nie uzyskałem od operatora płatności, więc sam wczoraj napisałem do PayU. Dziś dostałem odpowiedź:

"Widzę na Pana koncie rozpoczęte zlecenie zwrotu ale nie zostało zlecone do wypłaty - proszę o kontakt bezpośrednio z pracownikiem Biura Obsługi Klienta Allegro w celu zakończenia zlecenia zwrotu."

 

Z wyrazami szacunku

Krzysztof [edycja]

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:26781994 Cześć! Przykro mi, że tyle to trwało, ale właśnie otrzymaliśmy odpowiedź, że środki powinny się już zaksięgować na Twoim koncie. Czy możesz to potwierdzić? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:26781994
#7 Wielbiciel#

Potwierdzam, że otrzymałem wczoraj pieniądze.

 

z wyrazami szacunku

Krzysztof [edycja]

oznacz moderatorów