anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata za wyróżnienie

MAMY ROZWIĄZANIE!
szklowdomu
#9 Pomysłodawca#

Mam pytanie - mając pakiet 100 wyróżnień i wystawiając oferty i łącząc je w zestawy to liczy się jako podwójne wyróżnienie? Nie wiem czy dobrze to opisałam, ale mam 104 oferty, a naliczyło mi dzisiaj 9 opłat za wyróżnienie.

Do tego widzę, że całkowicie przypadkowo ta opłata jest naliczona i nie są to produkty łączone w zestawy.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
darwik-firma
#12 Orędownik#

nic nie wyróżniaj to zwykła pułapka na  reklamowa niby wyróznienia darmowe ale od sprzedanego towaru podwójna prowizja  czyli płaisz za sprzedany towar plus za wyrózniony  to  cie braknie   likwiduj szybko wyróznienia

oznacz moderatorów
DzieckoExpert
#8 Zapaleniec#

Dokładnie, nie dać się nabierać, że jest coś za darmo ! 🙂

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@szklowdomu Nie dość że podwójnie płacisz prowizję za oferty wyróżnione to jeszcze jak ci klient nie zapłaci prowizji od wyróżnienia allegro ci nie odda.

oznacz moderatorów
darwik-firma
#12 Orędownik#

 za 9 ofert skasowali cię chyba po 19 zł to już prawie 200 zł  ci wyleciało z kieszeni   a zarobku 0 zł

oznacz moderatorów
darwik-firma
#12 Orędownik#

promocja darmowa się skonczy a tego nie wyłączysz na czas to 100x19 zł =1900   bulisz

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@szklowdomu Czy na pewno aktywowałaś zniżkę tutaj

Jeśli tak, możliwe że wyczerpałaś już pakiet, ponieważ na Twoim rachunku widzę opłaty za wyróżnienia dodane do nowych ofert (wystawionych wczoraj), ale też do ofert z 14 września, czyli tych, w których zaczął się nowy okreś rozliczeniowy. 

Nadchodzące opłaty możesz sprawdzać w tej zakładce. Niestety zniżki nie są tam uwzględniane. Konieczna jest więc osobna kontrola.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
szklowdomu
#9 Pomysłodawca#

Aktywowałam, sprawdziłam jeszcze raz i wygląda na to, że jednak skończył się pakiet 😞 Mam kolejne więc je uruchomiłam.

Ostatecznie zdecydowałam się wyłączyć większość, bo stale dorzucam produkty, więc nie będę już w stanie tego kontrolować.

Mam też jeszcze aktywny pakiet powitalny, więc korzystam i może się to jakoś rozkręci. Później nie wiem czy będzie to dalej takie opłacalne - jest mocna bitwa na cenę 😞

oznacz moderatorów