anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opis niezgodny z regulaminem

Dying_Horse
#7 Wielbiciel#

Proszę o wskazanie które zdanie opisu przedmiotu jest niezgodne z regulaminem 

Opis @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Epipremnum pinnatum Marble Variegata

To fascynujące pnącze o ozdobnych liściach, które charakteryzują się bogatą, marmurową wariegacją. Należy do rodziny Araceae i mimo , że jest jednym z popularnych gatunków rodzaju, to w tej formie występuje wciąż dość rzadko w kolekcjach.

Roślina ta jest ceniona nie tylko ze względu na estetykę, ale także ze względu na łatwość pielęgnacji. Jest idealna zarówno dla doświadczonych ogrodników, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z roślinami kolekcjonerskimi.

Podstawowa pielęgnacja obejmuje umiarkowane podlewanie, unikanie bezpośredniego nasłonecznienia oraz regularne nawożenie. Może rosnąć zarówno jako roślina wisząca, jak i roślina pnąca. W drugim przypadku szybko odwdzięczy się dużymi i mocno powycinanymi liśćmi.

O OFERCIE

Dobrze ukorzenione rosnące sadzonki o conajmniej czterech liściach z wyselekcjonowaną wariegacją. Kupujesz rośliny  ze zdjęć, wysyłam losowo, ale wszystkie są najwyższej jakości i bardzo podobnej wielkości.

PRODUCENT

Warto podkreślić, że wszystkie oferowane przeze mnie rośliny pochodzą z własnej uprawy. Nie angażuję się w import roślin z Azji czy Holandii w celu ich odsprzedaży. Wybierając moje produkty, wspierasz lokalną uprawę roślin kolekcjonerskich w Polski.

Do każdej wysyłanej sadzonki dołączam paszport rośliny. Mój numer rejestracyjny podmiotu profesjonalnego nadany przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa to PL-32/11/4960

O PRZESYŁCE

Bezpieczeństwo roślin, a tym samym Twoje zadowolenie są dla mnie priorytetem.

W trosce o to, by sadzonki dotarły do Ciebie w doskonałym stanie zapewniam, że każda wysyłana przeze mnie paczka jest starannie zabezpieczona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i uszkodzeniami mechanicznymi.

Korzystam z solidnych materiałów, które gwarantują optymalną izolację termiczną, chroniąc rośliny przed skrajnymi temperaturami, jednocześnie minimalizują ryzyko uszkodzeń mechanicznych podczas transportu.

TERMIN REALIZACJI

Rośliny wysyłam w poniedziałki i wtorki.

Choć posiadam duże doświadczenie w "pancernym" zabezpieczaniu roślin nie realizuję przesyłek w okresie skrajnych mrozów i upałów

Dlatego termin wysyłki w takich warunkach jest  ustalany indywidualnie z każdym klientem.

Proszę o wyrozumiałość ponieważ zależy mi, aby rośliny dotarły do Ciebie w jak najlepszym stanie.

REKOMENDACJA

Zimą zdecydowanie polecam wybór przesyłki kurierskiej zamiast paczkomatu. Minimalizuje to ryzyko narażenia rośliny na wielogodzinne oczekiwanie na odbiór w zamarzniętej metalowej skrzynce

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mikeza
#21 Demiurg#

@Dying_Horse może chodzi o to, że allegro wymaga, żeby na głównej stronie opisowej nie znajdywały się informacje dotyczące terminu realizacji lub szczegółów wysyłki. Oni tego nie lubią, opis to opis i nic więcej.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

Informacje o przesyłce i terminie realizacji powinny być w określonych zakładkach, tak aby nikt ich nie przeczytał.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Dying_Horse tak jak pisaliśmy już w korespondencji e-mail, informacje "o przesyłce", "termin realizacji", "producent" powinny znajdować się w dedykowanych zakładkach, a sformułowanie "termin wysyłki w takich warunkach jest  ustalany indywidualnie z każdym klientem" może zachęcać do kontaktu poza Allegro. 
Prowadzisz już rozmowę z odpowiednim działem, więc poczekaj proszę na odpowiedź w sprawie nr 39514978.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów