anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ORLEN PACZKA

SHARK-NARZEDZIA
#8 Zapaleniec#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Witam,

czy coś zmieniło się w kwestii nadawania przesyłki Orlen poprzez wysyłam z Allegro? Jakiś czas temu, może  miesiąc nadawałam paczkę Orlen-zamówienia nadaj przesyłkę. Dziś klient kupił towar również wybierając Orlen paczkę i nie mogłam tym samym sposobem jej nadać . Wyskakuje komunikat :

Dodaj umowę własną

Aby nadać przesyłkę ORLEN Paczka musisz dodać umowę własną. Po dodaniu umowy nadasz przesyłki wprost z Allegro według swoich indywidualnych stawek cenowych.

 

Wcześniej tak jak wspomniałam nie miałam tego problemu.

Dziękuje za odpowiedź

pozdrawiam

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@SHARK-NARZEDZIA Dla zamówienia e5f714b1-9361-11ee-b17a-bbb03ba5130f metoda dostawy to Orlen Paczka, dla której konieczne jest posiadanie umowy własnej. Jeśli chcesz nadawać przesyłki bez umowy za pomocą "Wysyłam z Allegro", usuń tę metodę i dodaj "Allegro Odbiór w Punkcie ORLEN Paczka". 

Przykro mi, ale nie będziesz miał możliwości nadania tego zamówienia. Oczywiście możesz nadać przesyłkę na własną rękę po uprzednim kontakcie z kupującym. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

SHARK-NARZEDZIA
#8 Zapaleniec#

ok, dziękuję za odpowiedź. Nadałam paczkę Orlen przez stronę kurierexpert.pl a następnie ręcznie wprowadziłam do tego zamówienia numer przesyłki Orlen. pozdrawiam

oznacz moderatorów