anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Otrzymalam wiadomość z Allegro

wiesiabaw
#8 Zapaleniec#

  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ Wiadomość z Allegro o uzupełnieniu danych bo przekroczyła moja sprzedaż w 2023r,ponad 2000 euro,,co nie jest mozliwe,,,czy to znowu oszusci podszywający się pod Allegro,,wiesiabaw

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

marcinsalata95
#9 Pomysłodawca#

też dzisiaj dostałem 🙂 mimo, że mam 23 transakacje, napisałem więc na chat i okazało się, że jeżeli ktoś kupił np. 6 różnych przedmiotów i zapłacił za to w JEDNEJ płatności i kupił to w JEDNEJ transakcji (jest numer transakcji, jeden dla wszystkich) to allegro traktuje to jako 6(!!!) transakcji.... witamy na allegro...

 

oznacz moderatorów

wiesiabaw
#8 Zapaleniec#

Sprzedaż na Twoim koncie lub kontach powiązanych osiągnęła w 2023 roku jeden z limitów: 2000 EUR lub 30 transakcji. Dyrektywa unijna DAC7 nakłada w takim wypadku na Allegro, obowiązek gromadzenia danych o sprzedających. W Twoim przypadku są to:

  • imię i nazwisko,
  • adres zamieszkania,
  • miejsce urodzenia,
  • datę urodzenia,
  • PESEL
oznacz moderatorów

s-p-i-n
#7 Wielbiciel#

i aukcje charytatywne są w te limity wliczane, czyli wszystko co wystawiasz np. na wośp, co już też jest niedorzeczne...

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Niestety to prawda ,sam na swoim koncie przekroczyłem limit wystawiając jedynie aukcje charytatywne i też każą zrobić weryfikację . 

oznacz moderatorów