anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oznaczenie Smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
PanChytrusek
#10 Popularyzator#

Cześć, zaczynam ze sprzedażą na allegro i zagłębiam się w tym jak dostać oznaczenie Smart do swoich produktów. Z rzeczy które zrobiłem aby go uzyskać jest: przejście kursu akademii o Smart, jestem zweryfikowany, umożliwiam zwrot produktu do 14 na koszt kupującego, w opcjach dostawy udostępniam paczkomat inpost i minikurier/kurier inpost. Czy aby go uzyskać zostało mi dokonać 5 pierwszych sprzedaży bez niego czy coś pominąłem lub robię źle? 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
mdrogeria
#21 Demiurg#

@PanChytrusek masz konto ,,firma ,, - tu masz warunki -https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/kategoria/allegro-smart

przede wszystkim kurierka z tabeli , niebawem druga opcja OWP

oznacz moderatorów
PanChytrusek
#10 Popularyzator#

@mdrogeria czyli muszę dodać do tych co mam jeszcze np. DPD?

A po za tym muszę uzyskać minimum 5 unikalnych pozytywnych ocen?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@PanChytrusek kurierkę musisz dodać , a DPD odradzam , jeśli ukończyłeś pozytywnie kurs to CHYBA opcja 5 ocen nie obowiązuje . @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
PanChytrusek
#10 Popularyzator#

@mdrogeria oo, z doświadczenia którą firmę kurierską byś polecił żeby była najmniej kłopotliwa?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@PanChytrusek Różne są opinie, może zależy od regionu, sam musisz podjąć decyzję.

oznacz moderatorów
PanChytrusek
#10 Popularyzator#

Okej, dzięki za pomoc. 🙂

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@PanChytrusek z opcji możliwych do wyboru Pocztex , jedynym mankamentem jest brak podjazdu kuriera choć i to da się przeskoczyć przy większej ilości przesyłek . Podpisz sobie umowę z Pocztą , nie będziesz wyczekiwał w kolejkach .

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@mdrogeria @PanChytrusek 

Podpisuje się pod tym wszystkiema ręcyma!!!!

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Popieram @mdrogeria, podpisz umowę z Pocztą, ale paczki Allegro nadawaj tylko w Elektronicznym Nadawcy, a paczki InPostu tylko w Menedżerze Paczek Inpost, Wysyłam z Allegro omijaj z daleka, bo ciągle zgłaszane są z tym problemy tutaj na forum i będziesz tracił czas na zgłaszanie problemów, nie korzystaj z DPD ani Allegro One, jeżeli chcesz spokojnie wysyłać paczki.

Ja mam u siebie tylko pocztexa i inpost, problemów nie mam absolutnie żadnych. Żadnych dopłat z pupy, tylko z mojej winy jak gabaryt źle oznaczę w inpoście.

oznacz moderatorów
PanChytrusek
#10 Popularyzator#

@DarkStoorM Dzięki za sugestie, na pewno skorzystam i poczytam o tym. 😁

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PanChytrusek Cześć. 🙂 Uczestniczysz już w promocji Smart (po przejściu kursu w Akademii Allegro). Teraz wystarczy, żeby Twoje oferty miały wymagane metody dostawy. 

Udostępnij w swoich ofertach przynajmniej jedną z tych metod dostawy: 
- Allegro Kurier DPD
- Allegro Kurier UPS
- Allegro Pocztex Kurier 48

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
PanChytrusek
#10 Popularyzator#

Dziękuje za pomoc. 🙂

oznacz moderatorów