anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka nie dotarła do kupującego

MAMY ROZWIĄZANIE!
evee-anime
#10 Popularyzator#

Mam problem z przesyłką Allegro Kurier pocztex. nr zamówienia 65995310-8ea1-11ee-bd30-99e285998fbf   Z trakingu wynika że dotarła do 

Przygotowanie przesyłki do doręczenia 2023-12-02 12:59 UP Zakopane

  i na tym ślad się kończy  

Osoba twierdzi że nie było kuriera ani awizo   Na tą pocztę nie można się dodzwonić..Co robić dalej ??? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@evee-anime W takim razie najlepiej złóż reklamację. Możesz mejlowo (https://www.poczta-polska.pl/kontakt/) lub napisz do nas tutaj https://allegro.pl/pomoc/kontakt i pomożemy Ci 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
evee-anime
#10 Popularyzator#

 @ko_alka Napiszę reklamację  ale chodzi też o kwestię kupującego.  Co powinien zrobić ?  Paczka nie dotarła  ..Chcę oddać pieniądze i dać możliwość zamówienia ponownie paczki.  Co kupujacy powinien zrobić? 

Może się mylę ale skoro przesyłka była Allegro  Kurier pocztex to czy nie Allegro powinno składać reklamację?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@evee-anime Reklamację możesz złożyć samodzielnie, ale możemy też złożyć ją my (dlatego podałam dwa formularze kontaktowe). Klient może złożyć zamówienie ponownie lub poczekać na rozpatrzenie reklamacji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
evee-anime
#10 Popularyzator#

co ma zrobić jak nie chce czekać na rozpatrzenie i rezygnuje z ponowego zakupu? Ma odstąpić od umowy czy co ma zrobić?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak może anulować, zwrot zrobić a Ty wówczas oddasz mu środki i po sprawie.

oznacz moderatorów
evee-anime
#10 Popularyzator#

Dziękuję 🙂

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@evee-anime  znając życie i poczte to po prostu napisz jak najszybciej reklamacje na doręczenie w opóźnieniu. Paczki na które jest napisana reklamacja z reguły w ciągu dwóch -trzech dni sie cudownie odnajdują i sa doręczane.

Mysle że na UP Zakopane ktoś po prostu kopnął niechcący paczke pod kaloryfer lub biurko i tak sobie leży. 

oznacz moderatorów
evee-anime
#10 Popularyzator#

Napisałam    .   Miejmy nadzieję że to pomoże :))  Klientka bardzo wyrozumiała  Może wytrzyma jeszcze do poniedziałku .Bo paczka już w poniedziałek miała być na miejscu..

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@evee-anime przerabiałem zadzwoń na główną pocztę w Zakopcu i poproś o nr kierownika tej mniejszej i zadzwoń do kierownika nie na pocztę

oznacz moderatorów
evee-anime
#10 Popularyzator#

ooo  dobry pomysł bo dzwoniłam tam gdzie utknęła i nie da się dodzwonić .  Dziękuję

oznacz moderatorów