anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pakiet powitalny

aw_shop
#7 Wielbiciel#

Dzień Dobry,

W dniu 17 listopada otworzyłam swoją pierwszą działalność gospodarczą, w tym samym dniu założyłam konto firmowe na allegro i po kilku dniach otrzymałam informację że proces weryfikacji przeszedł bezproblemowo. 

Niestety w centrum zniżek nie pojawił się pakiet powitalny. Według regulaminu i warunków w nim wymienionych jak najbardziej przysługuje mi udział w tym pakiecie.

Po kilku e-mailach do allegro w tej sprawie okazało się że powiązali moje konto z moim poprzednim pracodawcą, twierdzą że działaliśmy w "porozumieniu" dodam tylko że umowa o pracę między nami wygasła pod koniec września. 

Od 17.11 posiadam własną firmę, z nowym NIPem i zupełnie innym adresem niż poprzednia firma w której pracowałam, nie mam powiązań z nikim kto może sprzedawać na allegro i tak jak wspomniałam wcześniej moja firma jest "nowa" i konto na allegro zostało założone po raz pierwszy z tym NIPem. 

Bardzo zależy mi na tym pakiecie, gdyż bez tego ciężko będzie mi się wybić na tle ogromnej konkurencji i niskich początkowych marż, niestety bez tego nie mogę zacząć sprzedawać ze względu na duże koszty prowizji.

Przesłałam wszystkie potrzebne dokumenty i nadal nic...

Proszę o pomoc!

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@aw_shop otrzymałaś od nas odmowę w korespondencji numer 37475214 z 24.11.2023 r. Przykro mi, ale to ostateczna decyzja, więc nie ma szans na jej zmianę. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

aw_shop
#7 Wielbiciel#

Kompletnie nie rozumiem tej odmowy. Działalność wraz z Nipem jest nowa, konto na allegro nigdy wcześniej nie istniało, powiązanie konta z moim poprzednim pracodawcą to jest kompletna bzdura! Nasze firmy nie mają ze sobą nic wspólnego.... Rozpoczęłam działalność po raz pierwszy w życiu, nigdy nie prowadziłam żadnej firmy, nie współdzielę konta z żadną inną osobą.       Bardzo proszę raz jeszcze o zweryfikowanie mojej sprawy i przyznanie mi pakietu powitalnego, wiem że wiele ludzi napotykało na podobne problemy jak ja i udało się je rozwiązać pozytywnie! 🙂 Allegro liczę na Waszą pomoc i wsparcie dla nowego użytkownika firmowego 🙂 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@aw_shop bardzo mi przykro, ale mimo najszczerszych chęci nie będzie to możliwe. Taką decyzję podjął dział bezpieczeństwa transakcji i my tutaj nie możemy tego zmienić. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów