anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pan wysłał mi zwrot z robakami

Okazje_online_PS
#8 Zapaleniec#

Pan wysłał mi zwrot sanek bo brakowało jednego hamulca (nie mam pewności czy Pan sam nie zabrał tego elementu bo bardzo się licytował nawet o sanki bez jednego hamulca - ale na to dowodu niestety nie mam także nie o tym) i zrobił zwrot przez pocztę polską. W paczce wysłał razem z sankami z 50 robaków które chodziły po środku sanek i były zalepione taśmą klejącą i wykłóca się że to nie on, tylko w poczcie polskiej weszły i że on chce pełny zwrot kwoty jeszcze w dyskusji zaczął mnie obrażać. Sprawę zgłosiłam na allegro ale niewiele pomogli i na pocztę i czekam co odpiszą. Co byście zrobili w mojej sytuacji? Pan odstąpił od umowy więc wysłałam mu 10 zł zwrotu argumentując, że tyle są teraz warte bo straciły na wartości przez robaki które rozeszły się mi po domu w którym mieszkam z małym dzieckiem więc to sprawa honoru a nie pieniędzy. Miał ktoś taką sytuację? 

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30

drekenzes
#16 Inspirator#

W takich momentach doceniam że mam kury,  miałyby zabawę na 5 minut i jeszcze prosiłyby o dokładkę.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz iść na ryby.

oznacz moderatorów

Okazje_online_PS
#8 Zapaleniec#

Jak potrzeba robaków na ryby - mogę podesłać ja jednak nie lubuje się w takiej rozrywce. 

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@LEW433  Nie każdy robak dobry, poza  tym kto by ganiał za zgrają robali. A kurki jak widzą robaka to aż im się oczka świecą. A na drugi dzień będzie lepsze jajko, które zgadnij kto zje 😄 Im więcej kurka zje robali, tym zdrowsze i bardzie odżywcze jajko, serio 🙂

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

Okazje_online_PS
#8 Zapaleniec#

Ja nie mam nic do robaków jeśli są one poza moim domem 🙂 

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@Okazje_online_PS Ale jest to możliwe że na poczcie dostały się do paczki robaki, bo pocztą można wysyłać owady i żywe zwierzęta itp. Mogła uszkodzić się jakaś paczka i stąd ta przykra niespodzianka.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

Okazje_online_PS
#8 Zapaleniec#

Pan wysłał paczkę wczoraj o godzinie 12.00 ja dostałam dziś o 16 to raz - dwa robaki były w taśmie klejącej - mam zdjęcia i nagrania z otwierania paczki. Pan kurier mówił że mu się robaki rozeszły po samochodzie a w paczce było ich z ponad 50. 

oznacz moderatorów

Okazje_online_PS
#8 Zapaleniec#

IMG20231012161515.jpgIMG20231012161521.jpg

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@Okazje_online_PS musimy poczekać na moderacje by zobaczyć zdjęcia, mam nadzieję że nam nie zemdleje @w_kiwi 

Też chcemy zobaczyć robaki 😄

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

Okazje_online_PS
#8 Zapaleniec#

na tik toku wstawiłam filmik z otwierania paczki która na balkonie leżała niecała godzinę i część robaczków uciekła ale widać, że wysyłający zwrot wrzucił ich dużo. taki sam nick jak na allegro

oznacz moderatorów

entus88
#9 Pomysłodawca#

.

oznacz moderatorów