anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prośba o sprawdzenie numeru przesyłki Poczta Polska

jasna_sprawa
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry

próbowałam dzisiaj nadać przesyłkę Pocztą polską do klienta, który wczoraj kupił u mnie żarówki. Numer generowałam przez Allegro oczywiście, najpierw wczoraj wieczorem. Poszłam dzisiaj do placówki poczty i dwa razy nie wchodził numer przesyłki tzn. Pani twierdziła, że w systemie nie ma takiej przesyłki, a więc jeszcze raz próbowałam za pomocą Allegro nadać też przesyłkę ale znowu Pani nie widziała numeru. Anulowałam zatem te dwie przesyłki i ich numery i już po jakimś czasie dzisiaj nadałam od nowa trzeci numer. I mam prośbę o sprawdzenie, czy Państwo ten numer widzą, to jest ten Poczta Polska 00659007730765205909

Ja go widzę jako dobry, ale gdy pójdę znowu na pocztę to nie chciałabym odejść z kwitkiem. Czy mogą mi Państwo jakoś pomóc? 

Dziękuję bardzo!

Karolina 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@jasna_sprawa Moim zdaniem wszystko wygląda prawidłowo

oznacz moderatorów

jasna_sprawa
#8 Zapaleniec#

dziękuję, zobaczymy dzisiaj, oby tak 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry! @jasna_sprawa Widzę przy zamówieniu nr  685d3240-2052-11ef-b4f7-d764c4b3bc88 obecnie oba numery przesyłek tzn. 00659007730764233422 i 00659007730765169232 także z naszej strony wszystko wygląda prawidłowo i Pani na Poczcie powinna przyjąć tę przesyłkę. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

jasna_sprawa
#8 Zapaleniec#

dziękuję bardzo! Będę próbować ponownie

oznacz moderatorów