anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z kupującym. Dwie paczki w skrytce.

MiroL_21
#7 Wielbiciel#

Cześć

Mam dość niecodzienna sytuacje. Kupujący rozpoczął dyskusje o następującej treści:

„Powód otwarcia dyskusji: problem z odstąpieniem/ rezygnacją z zakupu
Przesyłka jest w paczkomacie.Ja jej po prostu nie odbiorę.Proszę o zwrot gotówki.Zbyt długi termin dostawy.Do paczki dołączę oświadczenie o odstąpieniu umowy zawartej na odległość.
Pozdrawiam”
 
Na aukcji wyraźnie napisane jest czas wysyłki do 2 dni, a co za tym idzie czas dostawy to 4 dni, ale to akurat jest mało istotne. Facet napisał, że nie będzie odbierał tej przesyłki, lecz po otworzeniu jej listu przewozowego widnieje informacja, ze przesyłka została odebrana. Kupujący tłumaczy to w następujący sposób:
 
„Dyskusja będzie skończona jak będę miał pieniążki na koncie całą kwotę zgodnie z regulaminem aukcji.Gdybym wiedział ,że pan jest niecały miesiąc na ALLEGRO nie kupiłbym NA PAŃSKIEJ aukcji.W paczkomacie w jednej skrytce były dwie paczki.Pańska została.
Pozdrawiam”
 
Mam wiec pytanie czy muszę mu natychmiast oddać pieniądze, czy mogę się zabezpieczyć i oddać mu pieniądze dopiero jak dostanę zwrot? Z góry dzięki za pomoc.
 
 
oznacz moderatorów
73 ODPOWIEDZI 73

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, o obronę kupujących. Ale spoko, już się znalazł.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte No ale ja celowo wołałem ww., który tak kupujących hołubi, a po sprzedawcach jedzie, zwłaszcza prywatnych😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, no właśnie, obydwaj są siebie warci.😏 Mówią jednym głosem.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Dobra, już teraz załapałem sens tamtego posta (w którym nie zwróciłem uwagi na przecinek):D
Nie no, xyz96 chociaż pisze przydatne rzeczy (choć z drugiej strony zbyt często doradza rozpoczęcie dyskusji już na wstępie), a tamten to chyba tylko robi konkurencje firmom farmaceutycznym pozyskującym jad węży do produkcji surowicy😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, zgodzę się, że xyz96 jest merytoryczny i często pomaga kupującym, ale z drugiej strony dość intensywnie szkaluje sprzedających.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Może to jakaś trauma, kto wie😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Od pewnego czasu toczy się tu dyskusja na mój temat, tak było i wczoraj, zamiast na temat problemu przedstawionego w wątku. Wczoraj zgadywano na przykład, jakiej płci jestem i wpisywano mój nick w google, aby czegoś dowieść, a dziś coś się znowu sprzedawcom nie podoba, najbardziej to, że staram się pomagać kupującym. To samo było na zlikwidowanym Cafe Pomoc. Darujcie sobie, nic się nie zmieni.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, pomagaj sobie kupującym ile chcesz, to akurat mi nie przeszkadza. Ale powstrzymaj się od wrzucania sprzedających do jednego worka. Już kiedyś wspomniałam ci o tym. Swoją drogą dziwię się, że moderatorzy pozwalają ci na szkalowanie sprzedających, to źle świadczy o całokształcie portalu. Gdybym przed pierwszym zakupem na Allegro przeczytała twoje opinie o ogóle sprzedających, nie zrobiłabym tu zakupów, nawet gdyby mi doplacali.

@Knowhere, jak widzisz wszystko pod kontrolą. To nie trauma, to misja😉

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Oby tylko nie krzyżowa, bo te z reguły tak średnio się kończyły😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, szkoda, że na tym forum jest tylko łapka w górę. Brakuje łapki w dół👎👍

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Też nad tym ostatnio się zastanawiałem. Przy dużej ilości łapek w dół, ranga też powinna lecieć w dół (jak reputacja w grach RPG)😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, na szczęście wiem co to są gry RPG🙂. Niech pomaga kupującym, bardzo dobrze, ale dlaczego ta pomoc zawsze prowadzi do zaszkodzenia sprzedającemu. Masz rację z tymi dyskusjami, dla xyz są panaceum na wszystkie problemy kupującego, a sprzedający boją się każdej dyskusji. Taka mała zemsta

 ,

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@konto zamknięte No już się pożaliliście na mnie, teraz obdzielcie się punktami wzajemnie to wam rangi powzrastają, bo widzę, że @Knowhere już kolejny raz pije do mojej rangi.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 O ile mnie pamięć nie zawodzi, to raz piłem do Twojej rangi (nawet pamiętam w kontekście czego), a powyżej to nie było stricte do Ciebie, tylko ogólnie - nie uważaj się więc za "pępek świata" tego forum tylko dlatego, że poszło Ci oczko pod nickiem😏

PS Widzisz gdzieś w tym temacie jakąś łapkę w górę ode mnie dla kogokolwiek?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, prawdę mówią nawet nie bardzo wiem jaką mam rangę, to się jakoś zmienia, a ja nie zwracam na to uwagi. Przedszkole już dawno skończyłam. To nie jest użalanie tylko "subiektywna opinia"😉

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 "teraz obdzielcie się punktami wzajemnie to wam rangi powzrastają" - nie bój się, Twoja pozycja jest niezagrożona, bo Ciebie w tych rangach i "wpunktach" to już nikt nie dogoni, nigdy, więc nie spadniesz z rowerka😂
Przy czym kilkadziesiąt razy "w punkt" dostałaś tylko ode mnie, natomiast nie pamiętam, abym choć raz dostał "w punkt" od Ciebie (nie żebym ubolewał, stwierdzam tylko fakt). Zresztą nic dziwnego, bo zaglądając w Twój profil jak na dłoni widać, że dałaś ich zaledwie 110 sztuk przez ponad pół roku bytności na forum, a od dawna już nie dajesz ich w ogóle.
O czym to świadczy?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Knowhere ja mam do Ciebie jedną prośbę. Odpatyczkuj się ode mnie raz na zawsze.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Jak Ci to nie pasuje, to zawsze możesz przestać wypowiadać się na forum - wtedy na pewno nikt nie będzie się odnosił do Twoich postów, bo i nie będzie do czego;)
A dopóki wypowiadasz się na forum publicznym, to bierz na klatę to, że każdy może zarówno Cię skrytykować, jak i pochwalić, ergo skończ jojczyć jak małe bubu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Knowhere Człowieku, przestań, to już podchodzi pod uporczywe nękanie. Zwracano mi tu uwagę wielokrotnie, kłócono się ze mną, ale nikt dotąd nie był aż tak upierdliwy.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Tak tak, a zajrzenie na Twój profil na AG zaraz będzie przez Ciebie podciągane pod stalking🤣
Jak ktoś pyta o konkretną rzecz, to wklejaj konkretny link i nie będzie trzeba Cię poprawiać.
A teraz skończ w już jojczyć, albo leć do prokuratury.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów