anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z logowaniem

TOMCAR-PLOCK
#8 Zapaleniec#
Spoiler
witam. 

od wczoraj mam problem z zalogowaniem sie na allegro, po próbie zalogowania wywala mnie na strone główną oraz nie moge załadować mojego asortymentu oraz wystawić produkt. 

Miał ktoś podobną sytuacje? 

co moge zrobic w tej sytuacji?


oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

TOMCAR-PLOCK
#8 Zapaleniec#

DODATKOWO jeszcze nie mogę wrzucić zdjęcia przez formularz. Zrzut ekranu (4).png

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@TOMCAR-PLOCK Cześć, zespół techniczny pracuje już nad usunięciem usterki dotyczącej logowania. Przepraszamy za utrudnienia i proszę o jeszcze chwilę cierpliwości. 

Jeśli chodzi o zdjęcie, to w tym artykule opisujemy wymagania dotyczące grafiki. Upewnij się proszę, że Twoje zdjęcie spełnia te warunki:

ko_alka_0-1719304925413.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LO-STARK
#2 Obserwator#

problem z logowaniem występuje już prawie cały dzień, ktoś cos z tym robi??

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@LO-STARK Potwierdzam, że występowały problemy techniczne, ale już powinny ustąpić. Spróbuj zalogować się ponownie po wyczyszczeniu plików cookies. Dla wersji przeglądarkowej Mozilli, Chrome oraz Microsoft Edge możesz użyć skrótu CTRL + SHIFT + DELETE.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

0PioPio095
#8 Zapaleniec#

Używam przeglądarki Microsoft Edge w najnowszej wersji. Ciasteczka usuwałem już tysiąc razy i nadal nie mogę się zalogować... Kiedy problem zostanie naprawiony???

oznacz moderatorów

0PioPio095
#8 Zapaleniec#

Ok, dziwna sytuacja... dzisiaj również cały dzień nie mogłem się zalogować na konto allegro.
Teraz o zalogowaniu na społeczność udało się również zalogować na główne konto   

oznacz moderatorów

Aniol4
#1 Nowicjusz#

To samo doświadczam od wczoraj używam przeglądarki Brave na komputerze, jak mam załadowany koszyk z produktami i chcę przejść do podsumowania koszyka to przełącza mnie na okno logowania które sie odświeża z częstotliwością 1 sec. Po zatrzymaniu odświeżania i tak nie idzie sie zalogować.

Jedyne obejście na to coś to robić operacje w trybie mobilnym.

oznacz moderatorów