anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z nadaniem paczki za pośrednictwem Allegro Kurier Pocztex pobranie

outletradzyn
#7 Wielbiciel#

dzień dobry, jestem tu nowy i @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ pierwszy raz mam do wysłania paczkę za pośrednictwem Allegro Kurier Pocztex pobranie, niestety nie mogę jej nadać, ponieważ pojawia się komunikat "Aby nadać przesyłkę Allegro Kurier Pocztex pobranie musisz dodać umowę własną. Po dodaniu umowy nadasz przesyłki wprost z Allegro według swoich indywidualnych stawek cenowych"   czy mimo posiadania konta firmowego muszę zawrzeć umowę z pocztą? przesyłki opłacone "z góry" wysyłam bez problemu.

 

Proszę o odpowiedź:)

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@outletradzyn Tak, zgodnie z komunikatem, dla metody Allegro Kurier Pocztex pobranie konieczne jest posiadanie umowy własnej. W tym artykule znajdziesz listę metod, które nie wymagają umowy oraz informacje o tym, jakie umowy możesz dodać do narzędzia. 

Przykro mi, ale nie będziesz mógł nadać tego zamówienia za pośrednictwem WZA. Najlepiej skontaktuj się z kupującym w celu wyjaśnienia sprawy, a kupujący niech złoży nowe zamówienie wybierając inną metodę. Sugeruję również, abyś usunął tę metodę dostawy - dodaj ją ponownie jeśli zdecydujesz się podpisać umowę z przewoźnikiem i dodasz ją do naszego narzędzia nadawczego.

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów