anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z pierwszą sprzedażą

MAMY ROZWIĄZANIE!
100noga100
#8 Zapaleniec#

Wystawiłem swoją pierwszą ofertę na sprzedaż i znalazł się klient. Dopiero wtedy allegro obudziło się i okazało się, że muszę aktywować PayU i Przelewy24. PayU już jest aktywowane, ale na aktywację przelewy24 czekam od piątku (a jest środa). Status płatności to rozpoczęta, ale oczywiście żadnych pieniędzy nie mam. Oferty nie ma w aktywnych ofertach, w "Mojej sprzedaży" też nic nie ma, ale ofertę znalazłem w "zakończonych" i "Moich zamówieniach". Czy sprzedałem oferowaną rzecz? Czy kupujący wpłacił pieniądze? Czy mam nadal czekać? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli kupujący kupi i zapłaci to środki będą tu, niezależnie czy masz aktywowanego konto do wypłat: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

Aktywacja Przelewy 24 trwa ok 5 dni a środki po wpłacie widać gdzie jest kasa czy na PayU czy Przelewy24

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@100noga100, zamówienie wyślij dopiero wtedy, gdy płatność ma status "zakończona". Status płatności na Allegro Lokalnie znajdziesz w zakładce Zamówienia od kupujących. Gdy kupujący opłaci zamówienie, otrzymasz od nas również mejla z potwierdzeniem.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
100noga100
#8 Zapaleniec#

Dzięki 

oznacz moderatorów
100noga100
#8 Zapaleniec#

Dzięki za odpowiedź

oznacz moderatorów