anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z produktem w katalogu

EQUIMM_dystr
#9 Pomysłodawca#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Witam serdecznie

zaszła pomyłka podczas tworzenia oferty i w rezultacie katalog błędnie zapisał produkt. Zgłosiliśmy te błędy potem do korekty i wygląda na to, że chyba w katalogu wszystko jest już ok, ale na stronie oferty i w widoku "Mój asortyment" nadal źle wyświetla.

Produkt nr: nr: 15931418714

W widoku oferty widać automatyczną nazwę z katalogu jako "jabłko-mięta" a powinna być czarna porzeczka (jak w parametrze "nazwa"). Natomiast w "mój asortyment" nadal wyświetla zły kod EAN pod sygnaturą.

Lepiej zrobić nową ofertę, czy moglibyście jakoś pomóc z obecną?

Dziękuję z góry

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@EQUIMM_dystr Cześć 🙂 Zaktualizuj ofertę, żeby wyświetlała dane z Katalogu: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zmiany-w-katalogu/aktualizacje-ofert 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

EQUIMM_dystr
#9 Pomysłodawca#

Witam Pani OIu,

włączone 🙂 Dziękuję za szybką reakcję. Pewnie trzeba będzie chwilę odczekać na zmianę?

 

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć 🙂 Sprawdziłam ofertę i produkt. Rzeczywiście w tytule produktu nadal widnieje ''Jabłko-mięta'', natomiast w tytule oferty znajduje się ''Czarna porzeczka''. Proponuję, abyś zgłosił błąd w produkcie i w sekcji ''Inne sugestie dotyczące produktu'' wskazał nieprawidłowość. 
Tutaj podsyłam link do formularza: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/produkt/zglos-blad/031b9a4a-a1c0-469a-bc24-3041448647b0

   Marysia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

EQUIMM_dystr
#9 Pomysłodawca#

No niestety problem dalej istnieje. Bardzo dziękuję za intwerwencję. Spróbuję w ten sposób. 

oznacz moderatorów

EQUIMM_dystr
#9 Pomysłodawca#

Pani Marysiu, @MiMary 

decyzja jest jako "zaakceptowane", tekst poniżej: "Pomyślnie zweryfikowano, nowa nazwa dla tego produktu to: Naturalne Nagrody dla koni Jabłko-mięta 1kg EQUIMM Meadow Meal Snack"

Czyli rezultat nie wprowadził nam zmian, jak rozumiem. Zaczynam wątpić, czy ktoś z zespołu czyta pole "inne sugestie".

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Dzięki za sygnał @EQUIMM_dystr, już to konsultuję. Gdy tylko otrzymam wyjaśnienia, powrócę tutaj z odpowiedzią. 

   Marysia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

EQUIMM_dystr
#9 Pomysłodawca#

@MiMary Widzę, że teraz system chce zmienić tez produkt z drugiej oferty. który jest poprawny (jabłko-mięta właśnie). Pyta mnie o zaakceptowanie zmian w obu ofertach. Możliwe, ze na etapie tworzenia tych dwóch ofert katalog podpiął do nich jeden produkt?

oznacz moderatorów