anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z werifikacje przez revolut konta

Client:119299803
#7 Wielbiciel#

Dlaczego dostałem wiadomość od pay u żeby wysłał dodatkowe dane żeby mogli mi odesłać pieniądze które wysłałem do weryfikacji konta allegro żebym mógł rzeczy wystawiać a nadal nie zweryfikowali mi te konto i mógł wystawiać rzeczy na allegro lokalnie proszę o odpowiedź robiłem werifakcje przez revolut  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

Client:119299803
#7 Wielbiciel#

I jak z tym potwierdzeniem konta bo już zwrot tych 5zl dostałem  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:119299803 Tak jak pisałam Ci już wyżej kilka razy. Aktywacja konta trwa około 3 dni robocze. Aktywacja wypłat trwa od 3 do 5 dni roboczych. Ten termin jeszcze nie minął. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:119299803
#7 Wielbiciel#

3 dni minęły przecież już minęły nawet  4 dni od wysłania 1 przelewu @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ więc jak to możliwe? 

oznacz moderatorów

Client:119299803
#7 Wielbiciel#

Okej to czekam ale dziwne ze nadal konta mi nie zwerifkiowaliscie mimo zwrotu kasy ale jutro już powinno napewno być w takim razie czekam @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Client:119299803
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  dostałem zwrot wysłanej kwoty 3 dni minęły z kontem nadal nic w jakim etapie moja werifikacja jest 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:119299803 Dostałam odpowiedź, że przelew, który zleciłeś, jest nieprawidłowy. Zleciłeś przelew z początkiem PL, a przelew weryfikacyjny można zrealizować na dwa sposoby:

1. PRZELEW Z RACHUNKU ZAGRANICZNEGO


Po ustawieniu odpowiednio danych do wypłat warto wykonać przelew w EUR. Wtedy przelew zostaje wysłany z rachunku, który zadeklarowany jest w Ustawieniach wypłat (czyli poprawny rachunek zagraniczny z początkiem LT / FR / GB), jednak Operator nie jest w stanie go automatycznie zaksięgować, bo jest w EUR - inna kwota niż 1,01 zł. 


Proszę w tym wypadku o przesłanie potwierdzenia przelewu bezpośrednio po zleceniu przelewu.
Potwierdzenie przelewu można wygenerować standardowo w aplikacji Revolut i powinny się na nim znajdować dane właściciela rachunku i rachunek zagraniczny. 

2. PRZELEW Z RACHUNKU TECHNICZNEGO PL

Można zrealizować przelew weryfikacyjny w walucie PLN. Wtedy przelew przychodzi z rachunku technicznego Revolut, którego nie jesteś właścicielem. 
Minimalna kwota przelewu to może być 2, 5 lub 8 zł.
Do zgłoszenia ręcznej aktywacji takiego rachunku do wypłat potrzebuję wtedy potwierdzenie przelewu lub wyciągu z konta Revolut, na którym będą widoczne 3 poniżej wymienione informacje: 
    • Dane właściciela rachunku
    • Numer z którego przyszedł przelew (techniczny PL)
    • Numer przypisany do konta (zagraniczny LT,GB).

Instrukcja jak pobrać WYCIĄG Z KONTA znajduje się na stronie pomocy przygotowanej przez Revolut: https://help.revolut.com/pl-PL/help/profile-and-plan/managing-my-account/account-confirmation

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:119299803
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  przez ten guzik co jest pokazany na zdjęciu werifikowałem i żadnego błędu nie zrobiłem czytałem o tym dużo jak to zrobić itp więc nie wiem czemu nie ma mojego przelewu był on na 1 euro więc coś koło 4zl może w tej kwocie poszukaj przelewu i moje imię to Radosław [edytowano] jak znajdziesz to proszę o werifikacje bo mam kilka rzeczy na sprzedaż ale narazie nadal nic nie mogę wystawić 

oznacz moderatorów

Client:119299803
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20240214_082432_com.opera.gx.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:119299803 w imieniu Oli wracam z informacjami, Twoje konto jest aktywne. 
Natomiast żeby aktywować wypłaty musisz wykonać kolejny przelew, a jeżeli chce to zrobić z Revoluta to tylko i wyłącznie jako bank zagraniczny. 
Tutaj więcej informacji na ten temat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów