anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze sprzedażą

MAMY ROZWIĄZANIE!
shifs
#2 Obserwator#

Dzień dobry, otóż wystąpiła nieprzyjemna sytuacja. Mianowicie wystawiłem rzecz na waszym portalu za 50zł. Niestety przez długi czas się nie sprzedawała i w ogóle zapomniałem że ją wystawiłem. Po jakimś czasie wszedłem na allegro i zorientowałem się, że ktoś jednak to kupił. Niestety zobaczyłem to za późno, bo chyba miesiąc po zakupie, a kupujący otworzył dyskusję. Jak tylko ją zobaczyłem od razu ustosunkowałem się co do sytuacji, a następnie zwróciłem kupującemu pieniądze. Myślałem, że wszystko jest uregulowane, aż tu nagle chyba już z 5 dni po zwrocie Allegro odniosło się w dyskusji poprzez zwrot kupującemu pieniędzy z programu Allegro Protect. Zapytałem się o co chodzi skoro oddałem pieniądzie, natomiast bez odpowiedzi. Aktualnie w rozliczeniach z Allegro mam potrącony koszt 50zł, a nie chciałbym zwracać pieniędzy dwukrotnie. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wg regulaminu Allegro Protect jeżeli otrzymał zwrot od Ciebie i od Allegro powinien jeden zwrócić.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@shifs a brałeś udział w dyskusji? Poinformowałeś o zwrocie pieniędzy?

oznacz moderatorów
shifs
#2 Obserwator#

brałem udział w dyskusji, poinformowałem zarząd Allegro o zwrocie dopiero po ich zwrocie

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@shifs to teraz pisz do kupującego nich Ci odda pieniądze, które musisz oddać allegro.

Za gapowe się płaci 🤣

oznacz moderatorów