anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

Idź do rozwiązania
lukaszb8423
#8 Zapaleniec#

Napisz do Allegro kontakt pomoc i przeprowadzi Cię krok po kroku. Mi pomogli w kilka minut

Odpowiedz
Ładowanie...

Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

Idź do rozwiązania
Philkam__monety
#9 Pomysłodawca#

u mnie ten sam problem, chyba coś się im wykrzaczyło. napisałem do InPostu i Allegro czekam na odpowiedź...

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
samoj
#2 Obserwator#

u mnie to samo

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
VELADOroof
#9 Pomysłodawca#

To samo u mnie... Mam nadzieje że genialny algorytm Allegro uwzględni to w terminowości dostaw i nie wydłuży mi czasów dostaw na aukcjach 😉 plus allegro lub inpost może sam poinformuje klientów skąd opóźnienia w dostawach 

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
HotAndNew
#8 Zapaleniec#

Podane wskazówki nic nie dają, a paczki muszę dzisiaj wysłać anie za tydzień!

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
mdrogeria
#21 Demiurg#

Gzie są moderatorzy ......... POBÓDKA !!!!!!

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
FutuStal-pl
#9 Pomysłodawca#

8:19 nadal problem

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
GANDER24_PL
#2 Obserwator#

u mnie to samo ...

Odpowiedz
Ładowanie...

Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro! 2

Idź do rozwiązania
PHUBOKRIS
#1 Nowicjusz#

Ktoś potrafi rozwiązać ten problem. Wprowadzając nowe rozwiązania należy najpierw je przetestować a nie robić tego na sprzedających. Postępując zgodnie z zaleceniami skutek jest ten sam brak możliwość wygenerowania etykiety do paczki.

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Problem z importem zamówień na stronę InPost

Idź do rozwiązania
DebowaKuznia
#1 Nowicjusz#

mnie inpost tradycyjne ze od rana dostaja takie informacje i pracują nad tym

Odpowiedz
Ładowanie...

BRAK INTEGRACJI ALLEGRO I INPOST

Idź do rozwiązania
adagio21
#2 Obserwator#

dzien dobry nie moge pobrac i wygenerowac listu przewozowego do paczkomaty allegro smart

na stronie inpost widnieje komunikattrwa uzyskiwanie dostepu upewnij sie ze polaczyles konto.Tak mam od dwoch dni dotychczas bylo wszytko dobrze.juz wielokrotnie łączyłam konta i na stronie allegro wszystko niby bylo oki. czy ktos tez tak ma?

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: BRAK INTEGRACJI ALLEGRO I INPOST

Idź do rozwiązania
konto zamknięte
Nie dotyczy
Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
euro-deal-sklep
#8 Zapaleniec#

link nie dziala

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
konto zamknięte
Nie dotyczy

usz dziaua, no worries 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
AMT-Sklep
#7 Wielbiciel#

godzina 8:48 17-09  z rana poszło kilka listów  pojawił się znowu komunikat ten co wczoraj. Czy u was też jest problem

Odpowiedz
Ładowanie...

problem z inpost

Idź do rozwiązania
sa-woj
#9 Pomysłodawca#

nadal nie mam powiązanego konta allegro z inpost- od wczoraj nic nie nadałam - co mam zrobić?

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
Philkam__monety
#9 Pomysłodawca#

@VELADOroof  MARZENIE! 

Stracilismy jakiś czas temu SS dlatego, że byliśmy na urlopie a system nie wykrywa tego, że jest urlop i liczy normalnie czas wysyłki z oferty. Na takie uprzejmości z ich strony na pewno bym nie liczył... 

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
Philkam__monety
#9 Pomysłodawca#

@InPost @Allegro Czekamy na informację z Waszej strony... Przesyłki czekają, klienci też...

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
AMT-Sklep
#7 Wielbiciel#

Potwierdzamy problem Firma stoi

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
PrestigeBattery
#8 Zapaleniec#

U mnie to samo ,niech szybko coś z tym zrobią bo firma stoi 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...