anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z integracją InPostu - ważne informacje

MAMY ROZWIĄZANIE!
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Drodzy Sprzedający,

w dniu dzisiejszym otrzymujemy od Was zgłoszenia dotyczące problemów z działaniem integracji Allegro z Managerem PaczekZgłaszacie nam, że w Managerze Paczek w zakładce Allegro pojawia się komunikat:
"Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!".

Firma Inpost pracuje już nad rozwiązaniem poblemu, dlatego dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w tej sprawie i przepraszamy za niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
785 ODPOWIEDZI 785
SZYBKA_KARMA
#8 Zapaleniec#

 witam, czy ktoś jeszcze ma problem z menagerem paczek inpost?

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
 

images lew.jpg

oznacz moderatorów
ares_
#14 Krzewiciel#

A jaki dokładnie problem masz na myśli ?

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

Już wrócili do życia.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

tak, ale juz działa , Inpost szybko zawsze reaguje .

oznacz moderatorów
4Msklep
#9 Pomysłodawca#

co ci działa ??  nic nie działa

oznacz moderatorów
Bellatrix-1999
#9 Pomysłodawca#

SZYBKO?? chyba u ciebie wyjątkowo

 

oznacz moderatorów
mini_boy2206
#2 Obserwator#

bardzo szybko.....od 15.09 godziny wieczorne....cisza. Brak możliwości wygenerowania jakiejkolwiek przesyłki

oznacz moderatorów
Beat97rycze
#1 Nowicjusz#

Ja mam problem: Trwa uzyskiwanie dostępu... i tak trwa bez skutku. ( konto powiązane )

oznacz moderatorów
rafcikrh
#8 Zapaleniec#

ja mam to samo 😕

oznacz moderatorów
PawHaft
#12 Orędownik#

@_HolaOla_ u mnie to samo, trwa i trwa powiązanie i się powiązac nie może...

oznacz moderatorów
hydrogaz6
#7 Wielbiciel#

Przed chwilą odpisali z InPost'u, że problemy mogą występować do wieczora:

"W dniu dzisiejszym mieliśmy utrudnienia w działaniu integracji Allegro z Managerem Paczek.

Przyczyna i problem zostały rozwiązane natomiast oczekiwanie na powrót pełnej funkcjonalności u pewnej części użytkowników może potrwać do wieczora. Serdecznie przepraszamy za powstałe utrudnienia."

oznacz moderatorów
motylion_pl
#9 Pomysłodawca#

U mnie do tej pory nir działa. Caly dzien i lipa nir mozna bylo nadac paczek. Ciekawe jak allegro dp tego podejdzie i czy klienci Będą zadowoleni ze paczki z opóźnieniem dostana

oznacz moderatorów
mini_boy2206
#2 Obserwator#

szkoda że nie określili do którego wieczora, bo nadal nic pozytywnego w tym zakresie się nie wydarzyło. Nadal czekamy na powiązanie kont

oznacz moderatorów
PremiumFilament
#9 Pomysłodawca#

U mnie nadal lipa, inpost mówi żeby czekać, a ja mam 100 paczek do spakowania, ciekawe kto za to odpowie jak paczki dzisiaj nie wyjdą

oznacz moderatorów
mini_boy2206
#2 Obserwator#

...i zaczyna się otwieranie  przez Kupujących "dyskusji". Za umowną chwilę pójdą w ruch negatywy

oznacz moderatorów
Vending-Partner
#8 Zapaleniec#

już widzę jak klienci wrócą z kolejnymi zamówieniami...u mnie wysyłka 24 godziny, a to już kolejny dzień i nic...dramat! kto za to odpowie? najbardziej ucierpią sprzedający...jak zwykle z resztą!

oznacz moderatorów
Vending-Partner
#8 Zapaleniec#

allegro powinny automatycznie informować klientów wybierających przesyłki inpost o zaistniałej sytuacji!

 

oznacz moderatorów