anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z integracją InPostu - ważne informacje

MAMY ROZWIĄZANIE!
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Drodzy Sprzedający,

w dniu dzisiejszym otrzymujemy od Was zgłoszenia dotyczące problemów z działaniem integracji Allegro z Managerem PaczekZgłaszacie nam, że w Managerze Paczek w zakładce Allegro pojawia się komunikat:
"Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!".

Firma Inpost pracuje już nad rozwiązaniem poblemu, dlatego dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w tej sprawie i przepraszamy za niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
785 ODPOWIEDZI 785
AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

Dziękuję bardzo !

oznacz moderatorów
Tongo_pl
#9 Pomysłodawca#

Również poproszę o link

oznacz moderatorów
PlusLive
#7 Wielbiciel#

Bardzo dobry pomysł! Popieram!

ALLEGRO! Jeśli to czytacie, to wyślijcie bardzo proszę informację do wszystkich Klientów, którzy kupili coś u nas w ostatnich 48h i wybrali dostawę InPost (przede wszystkim dostawy SMART i zwykłe paczkomaty).

To, co się zadziało po stronie InPost jest niedopuszczalne i w żadnym biznesie nie powinno odbyć się bez konsekwencji dla sprawców i satysfakcji dla pokrzywdzonych. Cierpi na tym wiarygodność sprzedawców, co może skutkować zmniejszeniem konwersji, negatywnymi opiniami, zwrotami, niezadowoleniem Klientów...

InPost nadal nie rozwiązał problemu i wystraszeni konsultanci będący na pierwszej linii strzału tłumaczą, że prace cały czas trwają.

Pozdrowienia dla Wszystkich wk... sprzedających.

oznacz moderatorów
AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

To już są żarty. Klienci wydzwaniają, że paczki nie wyszły !!!! Wysyłaliśmy maile z informacją, jednak klienci odpowiadają, że inni im wysłali!!!! Czy to jest fair? Rozumiem, że allegro odpowie za tą sytuację? 

oznacz moderatorów
TechniSat_
#7 Wielbiciel#

U nas od kilku minut działa poprawnie, pozostajemy z wami w żalu i nadrabiamy zaległości 🙂

oznacz moderatorów
euro-deal-sklep
#8 Zapaleniec#

U mnie nadal nie działa.

oznacz moderatorów
AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

Już odłączaliśmy, ponownie połączyliśmy i cały czas ten komunikat. Nie nadążamy z odbieraniem telefonów i odpisywaniem ma maile. Już widzę ile negatywów pójdzie. Fajnie, że Wam chodzi. Powodzenia w biznesie. 🙂

oznacz moderatorów
HairiBeauty_com
#7 Wielbiciel#

U Nas też dalej nie działa 😕

oznacz moderatorów
AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

Gorzej, pojawiają się takie maile: 

W takim przypadku  zmienia się formę dostarczenia w najszybszy mozliwy sposób by klijent byl zadowolony, ale dziwne ze dwa dni temu i wczoraj towar wysylaly do mnie inne firmy za pomocą inpost i dzis benda w paczkomacie ,

 

Dlaczego my mamy dokładać do awarii nie z naszej winy? 

oznacz moderatorów
TESTEROMANIAK-PL
#9 Pomysłodawca#

Działa trzeba zrobić tak, w  inposcie zakładka IMPORT ALLEGRO ,zarządzanie kontami- powiąż ponownie u nas zadziałało.Powodzenia sprzedający

oznacz moderatorów
Tongo_pl
#9 Pomysłodawca#

U mnie niestety nie pomogło 😕

oznacz moderatorów
olaglod
#7 Wielbiciel#

U mnie pomogło "Działa trzeba zrobić tak, w inposcie zakładka IMPORT ALLEGRO ,zarządzanie kontami- powiąż ponownie u nas zadziałało.Powodzenia sprzedający"

 

ORAZ CTRL+R (odświeżenie strony)

oznacz moderatorów
fhu-jang
#8 Zapaleniec#

U mnie na jednym koncie wczoraj cały czas było dobrze, a na drugim dopiero późnym wieczorem udało się połączyć. Dziś ran oba konta śmigały ale od kilkunastu minut obydwa padły i jest powtórka z rozrywki. Znikoma część paczek tylko nadana, reszta leży i czeka na lepsze czasy. Ręce opadają.

oznacz moderatorów
TESTEROMANIAK-PL
#9 Pomysłodawca#

Działa trzeba zrobić tak, w  inposcie zakładka IMPORT ALLEGRO ,zarządzanie kontami- powiąż ponownie u nas zadziałało.Powodzenia sprzedający

oznacz moderatorów
Tongo_pl
#9 Pomysłodawca#

U mnei nagle coś zaskoczyło!!! teraz szybka realizacja póki działa!

oznacz moderatorów
TESTEROMANIAK-PL
#9 Pomysłodawca#

Próbujcie to co napisałem, po około 2-5 minutach konta zaskoczyły może już problem rozwiązany.

 

Działa trzeba zrobić tak, w inposcie zakładka IMPORT ALLEGRO ,zarządzanie kontami- powiąż ponownie u nas zadziałało.Powodzenia sprzedający

oznacz moderatorów
jurrek_4
#4 Eksplorator#

Dzięki, pomogło.

oznacz moderatorów
unik_sklep
#11 Animator#

U mnie na jednym koncie zaskoczyło, drugie nie....

oznacz moderatorów
benio2010
#9 Pomysłodawca#

usuń, poprzednie powiązania, ja tak zorbiłam wczoraj i wsyztko zadziałało

dzisiaj, znowu nie działało, usnełam ponownie wszytkie powiazanie i powiązałam ponownie z paczkomaty manager i wygenerowałam przesyłki, nie wiem na jak długo to zadziała, ale spróbuj

oznacz moderatorów
Deiv13
#1 Nowicjusz#

witam moze ktos mial taki przypadek od dwoch dni menager paczek inpostu nie widzi polaczenia konta z allegro a laczylem juz w tym czasie 10 razy i nic

oznacz moderatorów