anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prowizja z kosmosu - prośba do moderatora o sprawdzenie

MAMY ROZWIĄZANIE!
pendrajwy_pl
#9 Pomysłodawca#

Uprzejma prośba o informacje - przy transakcji 4e702d01-995f-11ec-8ec2-2df2e3c51c70
1) allegro zmniejszyło mi cene z 11,99 na 11,40 - jaki jest tego powód?
2) naliczyło prowizje 60zł! (przy zakupie za 684zł dla pomniejszonej kwoty) - w tej kategorii to powinno byc 4%.
3) naliczyło dodatkowa prowizje od wyróżnionej 22zł - podobnie powinno byc 2%

Łącznie Allegro zmniejszyło mi kwotę do zapłąty i naliczyło 12% prowizji, zamiast 6%. Kalkulator dostepny na waszej stronie podaje także 12%, ale załącznik do reugulaminu wyraźnie mówi o 4% (https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/4) (jesli konto jest nie-firmowe kalulator pokazuje 4%, na firmowym 8,38%)

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

"Komputery" (podkategoria "Pamięć RAM", "Drukarki i skanery" z wyłączeniem podkategorii "Części i akcesoria", "Papiery, folie", "Tusze", "Tonery", "Bębny", "Taśmy barwiące", podkategoria "Dyski i pamięci przenośne", podkategoria "Podzespoły komputerowe" z wyłączeniem podkategorii "Karty muzyczne", "Zasilacze", “Obudowy", "Chłodzenie i tuning", "Karty graficzne", podkategoria "Mikrokomputery", "Koparki", "Serwery i akcesoria", "Serwery plików (NAS)", "Kamery IP", "Monitory komputerowe", "Urządzenia VR", "Tunery TV i SAT", "Karty i rejestratory video", "Kamery internetowe", "Zestawy do wideokonferencji", "Tablety" z wyłączeniem podkategorii "Akcesoria", "Części serwisowe")
4%
 
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
pendrajwy_pl
#9 Pomysłodawca#

Wczoraj średnia prowizja ze sprzedaży na kilkudziesięciu transakcjach to 5,02477 %
Dzisiaj (po zmianie miesiąca) średnia prowizja ze sprzedaży na kilkudziesięciu transakcjach - 11,10%
O CO CHODZI ??????

oznacz moderatorów
pendrajwy_pl
#9 Pomysłodawca#

jakiego bym przedmiotu nie wystawiał w kategorii
Allegro > Elektronika > Komputery > Dyski i pamięci przenośne > Pamięci przenośne > Pendrive
nie wystawił, czy za 11,99 czy za 20,99 - to zawsze mam taką samą kwotę prowizji - 1zł od sztuki.

Pomóżcie o co tu chodzi? Wyłączyłem sprzedaż wszystkich aukcji
@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
wypad_com_pl
#11 Animator#

Od 1.03.2022r. w wielu kategoriach zmieniła się minimalna prowizja z 0,25 zł na 1 zł. Może w tym wypadku o to chodzi.

oznacz moderatorów