anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Client:123717215
#8 Zapaleniec#

Cześć, założyłem u Was konto sprzedawcy na numer NIP. Pytanie dotyczy, kiedy będzie aktywna promocja 3 miesiące bez prowizji. I czy mogę jakoś sprawdzić, czy już na mój numer NIP było wcześniej zakładane jakieś konto. Ciekawi mnie również kwestia, czy ja sam aktywuję promocję i od tego czasu liczy się jej czas? Czy jest to robione w momencie przyznania przez automat? Z góry dzięki za odpowiedź.

 

NIP 6922392661 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

A tu patrzyłeś:https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/centrum-znizek kiedy aktywowana sprzedaż?

oznacz moderatorów
Client:123717215
#8 Zapaleniec#

Tak nic nie ma sprzedaż aktywna od dziś 

oznacz moderatorów
Client:123717215
#8 Zapaleniec#

Moze @ayo80 pomoże? 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:123717215 Jak dziś to takie zniżki mogą być po Niedzieli.

oznacz moderatorów
Client:123717215
#8 Zapaleniec#

Pozostaje wiekwc

 

 

 

 

Pozostaje więc kwestia NIP i tego od Kidy nalicza się czas zwolnienia z prowizji 

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Client:123717215 Pakiet Powitalny pojawi się w zakładce Centrum Zniżek na Twoim koncie najwcześniej w ciągu 2 dni od zweryfikowania konta firmowego. Będzie tam też widoczna data, do której Program Powitalny będzie ważny. Sam nie sprawdzisz, czy jest więcej kont z tym samym numer NIP. Pakiet Powitalny jest on skierowany tylko do nowo zarejestrowanych firm w Allegro. Nie mogą z niego korzystać osoby, które mają obecnie lub miały w przeszłości formalno-prawny, faktyczny związek z jakimkolwiek kontem firmowym na Allegro (na przykład były członkiem jej zarządu, wspólnikiem, prokurentem, właścicielem itd.). O wszystkich benefitach przeczytasz tutaj. Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania - śmiało 🙂

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Client:123717215
#8 Zapaleniec#

Dzięki za pomoc. Czy jest możliwość, żebyś sprawdziła dla mnie, czy mój NIP jest już powiązany z jakimś kontem drugim?

6922392661

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Czyli po Niedzieli.🤗

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:123717215 tak, na ten numer NIP jest już na Allegro założone konto inne niż to, z którego tutaj piszesz. Zostało zarejestrowane dokładnie 12.06.2022 r. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów