anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przy próbie wygenerowania etykiety nadaję z Allegro Pocztex Kurier 48SMART pojawia się komunikat:

MAMY ROZWIĄZANIE!
CKCZARNYsklep
#9 Pomysłodawca#
Błąd przetwarzania

Nie można zamówić wybranej paczki: Niepoprawne dane autoryzacyjne

oznacz moderatorów
218 ODPOWIEDZI 218
Danielu0203
#9 Pomysłodawca#

Przy zamówieniu przesyłki od poczty polskiej wyświetla komunikat "niepoprawne dane autoryzacyjne". Klient wybrał opcję Allegro przesyłka polecona i nie mogę jej nadać. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
Danielu0203
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

a9b15b91-0759-11ed-9f7e-6dca40fa61de

oznacz moderatorów
Zofartshop
#8 Zapaleniec#

Próbuję zamówić usługę Poczty Polskiej z Wysyłam z Allegro i wyskakuje mi taki błąd "Nie można zamówić wybranej paczki:Niepoprawne dane autoryzacyjne"

Do tej pory generowało etykietę prawidłowo. Numer zamówienia to 93a673e1-079e-11ed-b321-dd62915114a3

Z wyrazami szacunku,
Artur 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Zofartshop 

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/blog/najcz%C4%99stsze-komunikaty-w-wysy%C5%82am-z-allegro/ba-p/398...

  • Błąd przetwarzania. Nie można zamówić wybranej paczki. Niepoprawne dane autoryzacyjne

Powyższy komunikat pochodzi od przewoźnika (Poczty Polskiej). Sprawdź dane logowania w Elektronicznym Nadawcy. W razie potrzeby popraw te dane w ustawieniach Wysyłam z Allegro.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Nie tylko ty

oznacz moderatorów
longlife77
#8 Zapaleniec#
Błąd przetwarzania

Nie można zamówić wybranej paczki:N iepoprawne dane autoryzacyjne

oznacz moderatorów
raj_zabawki
#7 Wielbiciel#

Przy próbie wygenerowania etykiety nadaję z Allegro Pocztex Kurier 48SMART pojawia się komunikat: Błąd  przetwarzania. Niepoprawne dane autoryzacyjne.

oznacz moderatorów
EkokoziolekSklep
#7 Wielbiciel#

Witam, u nas też problem z nadaniem zamówienia PocztaKurier48. "Błędne dane autoryzacyjne". Dotyczy zamówienia 340b1d12-07fc-11ed-baf6-d7979cc3100d

oznacz moderatorów
tanie-leginsy
#8 Zapaleniec#

U mnie też ten sam problem: 

Błąd przetwarzania

Numer zamówienia : 404b7917-078b-11ed-8d9a-cf15a60cae7f

oznacz moderatorów
GRAMOFONIA_COM
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ Nie mam problemu, żeby wypisać na poczcie stos kartek i nadać przesyłkę we własnym zakresie, ale proszę wówczas o jasne potwierdzenie od Allegro, że po ręcznym dodaniu numeru przesyłka zostanie przez was uznana jako wysłana i trafi do systemu. Nasi klienci nie będą czekali na to, że łaskawie naprawicie problem, który jak widzę trwa od wczoraj.

oznacz moderatorów
dabtuner
#3 Debiutant#

witam

pytanie mam czy niemożliwość wysyłki do klienta wpłynie na statystyki na allegro?

oznacz moderatorów
akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Tym razem to nie wina poczty.

Jeśli macie logowanie do e-nadawcy, to tam działa.

oznacz moderatorów
raj-kkkati
#7 Wielbiciel#
Błąd przetwarzania

Nie można zamówić wybranej paczki:Niepoprawne dane autoryzacyjne  cały czas od rana chcę nadać kilka paczek i przy każdej wyświetla mi się ten komunikat .Zawsze nadaję przez allegro smart a dzisiaj od rana nie mogę.

oznacz moderatorów
Digital-Partner
#3 Debiutant#

Dzień Dobry, problem nadal występuje... Kiedy zostanie rozwiązany?

oznacz moderatorów
brotherbro
#7 Wielbiciel#

Kiedy usterka zostanie usunięta, zamówienia cały czas wpadają a od wczoraj nie można wysłać, ponieważ wyskakuje błąd przetwarzania. 

@_HolaOla_ ?

oznacz moderatorów
buduj_czysto
#2 Obserwator#

Czy Klienci otrzymują informację o problemie? Czy czas wysyłki jest wliczony do średniej?
Problem nadal istnieje. Miał być szybko naprawiony wczoraj, a dalej nic nie działa. Jak nadać te przesyłki?

 

oznacz moderatorów
tip-toop
#7 Wielbiciel#

Podczas tworzenia etykiety wyskakuje mi komunikat:

"Nie można zamówić wybranej paczki:Niepoprawne dane autoryzacyjne"

NR zamówienia:   bd22b230-074c-11ed-ba5e-8d8b1447854f

 

oznacz moderatorów
kupujodfirmy
#8 Zapaleniec#

To samo u mnie a potrzeuje pilnie wysłać klient wyjezdza!!!

oznacz moderatorów
raj-kkkati
#7 Wielbiciel#

Nie mogę nadać paczek przez allegro smart .Cały czas wyskakuje mi (Nie można zamówić wybranej paczki:Niepoprawne dane autoryzacyjne) Mam kilka paczek do nadania i tak jest przy każdej.

oznacz moderatorów
nes_tech
#7 Wielbiciel#

Chciałam nadać paczki przez Pocztę Polską. Dziś przy próbie wygenerowania etykiety wyskoczyło mi "błąd przetwarzania. Niepoprawne dane autoryzacyjne".

 

O jakie dane chodzi? Działam z tego samego komputera co zwykle i nie grzebałam w ustawieniach konta

oznacz moderatorów