anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Różnica między promowaniem oferty, a jej wyróźnieniem.

MAMY ROZWIĄZANIE!
for-sport_pl
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie,

 

Jestem nowym sprzedawcą na allegro. W związku z powyższym, aby szybciej rozkręcić sprzedaż - chciałbym skorzystać z dodatkowych form reklamy.

Przejrzałem pomoc allegro i niestety nie do końca rozumiem czym różni się wyróżnienie od promowania. Wysłałem maila do allegro i po odpowiedzi dalej nie do końca rozumiem 🙂

Odpowiedź jest następująca:

"Jeśli chodzi o oferty promowane i wyróżnione z punktu widzenia klienta nie różnią się niczym. Oferty promowane, które widzi Pan na listingu są to oferty które korzystają z wyróżnienia, wyróżnienia elastycznego lub pakietu promo.

Oferty promowane na stronie działu pojawiają się w specjalnej ramce widocznej pod ofertami. Pana oferta znajdzie się w puli, z której losowane są przedmioty widoczne w galerii na stronie działu. Dlatego czas jej wyświetlania i liczba odsłon zależy od tego, jak wielu sprzedających zdecydowało się skorzystać z tej opcji.
"

 

i dalej

 

"Promowanie na stronie działu widoczne jest na stornie kategorii w której wystawia Pani ofertę. W karuzeli pokazujemy miniaturę, cenę i tytuł oferty. Dla przykładu może Pani sprawdzić tą stronę https://allegro.pl/dzial/dom-i-ogrod#promowane-oferty W ten sposób prezentowane są oferty promowane na stronie działu."


Mógłbym prosić na jakimś konkretnym przykładzie o pokazanie różnic między powyższymi formami reklamy?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@for-sport_pl Oferty promowane na stronie działu trafiają do puli, z której losowane są przedmioty widoczne w galerii na stronie działu. Czas ich wyświetlania i liczba odsłon zależy od tego, jak wielu sprzedających zdecydowało się skorzystać z tej opcji. Np. tutaj zobaczysz oferty promowane w dziale Dom i Ogród.

Wyróżnienie działa inaczej. Wyróżniona oferta zawsze znajdzie się przed ofertami innych sprzedających, którzy z tej opcji nie skorzystali. Pojawi się na liście promowanych ofert w danej kategorii oraz w wynikach wyszukiwania. Tu przykład z kategorii Meble w dziale Dom i Ogród.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
for-sport_pl
#8 Zapaleniec#

OK, czyli inaczej:

https://allegro.pl/kategoria/budownictwo-i-akcesoria-ogrzewanie-111865

allegro.png

Zaznaczone przeze mnie ogłoszenia są wyróżnione, a nie promowane ?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@for-sport_pl Wyróżnione.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
for-sport_pl
#8 Zapaleniec#

ok, dziękuję

oznacz moderatorów