anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja

MonyShop
#1 Nowicjusz#

Witam.  Chciałabym się dowiedzieć w jakim czasie allegro rozpatruje sprawy reklamacyjne dotyczące usług takich jak (promowanie , wyróżnienia itp ) ? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @MonyShop. Na rozpatrzenie reklamacji mamy 14 dni od chwili wysłania potwierdzenia jej przyjęcia. 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

od chwili wysłania potwierdzenia jej przyjęcia.    a nie powinno być od chwili złożenia reklamacji?

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @LEW433. Niekiedy reklamacje są niekompletne i nie wskazują dokładnego opisu sytuacji i roszczeń - dlatego potwierdzenie wysyłamy w chwili, gdy zbierzemy dane, które są niezbędne do rozpatrzenia zgłoszenia.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, zawsze można znaleźć coś co nie pasuje na rozpatrzenie reklamacji, Ok jeżeli osoba reklamująca to akceptuje!  ale na jakiej podstawie przepisów, możesz Mi pokazać?

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

@LEW433, informację na ten temat znajdziesz w Regulaminie [odnośnik fragmentu].  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

Czy może mi Pani moderator napisać ,reklamacja została pozytywnie rozpatrzona, ja nie otrzymałem żadnej rekompensaty , to co mi zaproponował doradca jest śmieszne i niepoważne , niekompetentny pracownik z działu bezpieczeństwa usunął mi ofery , nałożył mi ograniczenia na konto, i 3 upomnienia wszystko bezpodstawnie, dział reklamacji to jakaś **piiip**ka 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@MonyShop w relacji B2B terminy itp. ustala regulamin umowa, a upływ 14 dni nie wywołuje żadnych skutków dla Allegro 😞 to nie relacja B2C 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów