anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

rozmiar paczkomatu polska a czechy problem

m109rrider
#9 Pomysłodawca#

wymiar paczki w polsce paczkomat 64x36x8  a jak chcę wydrukować etykietę wyskakuje 

 taki maksymalny rozmiar w czeskim paczkomacie Gabaryt L – 58 × 44 × 48 cm, 15 kg

czy mogę wysłać paczkę o wymiaracz 64x38x8 ??? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@m109rrider podaj proszę numer zamówienia, którego to dotyczy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

m109rrider
#9 Pomysłodawca#

d8f14540-9845-11ee-86c1-892243d09915

 

oznacz moderatorów

m109rrider
#9 Pomysłodawca#

aj juz anulowałem , napisałem żeby wybrali inny sposób wysyłki , jak odchaczyć z cennika tą dostawę ?

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@m109rrider w zakładce Ustawienia dostawy odznacz Automaty paczkowe w tym cenniku dostaw, ponieważ to ta metoda ma mniejsze wymiary. 

la_nika_0-1702365987920.png

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@m109rrider dziękuję! W tym zamówieniu metoda dostawy to Allegro International Parcel Lockers, kupujący wybrał odbiór w automacie paczkowym i dlatego maksymalny rozmiar to "L". W sposobie nadania możesz wybrać czy po przesyłkę ma podjechać kurier, czy jeśli zmieści się do Paczkomatu lub PaczkoPunktu nadasz ją w ten sposób. 
W tej sytuacji powinnaś skontaktować się z kupującym, ponieważ przesyłka nie zmieści się do automatu paczkowego, z którego kupujący miałby ją odebrać, więc konieczna będzie zmiana metody dostawy np. na Allegro International Odbiór w Punkcie Czechy wówczas maksymalny wymiar przesyłki to 120 x 44 x 46 cm. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów