anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Skarga na pracownika allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
alleloombard641
#7 Wielbiciel#

Witam

Jaki jest adres mailowy do zlozenia skargi odwolawczej na dzialanie pracownika allegro.

Pracownik zablokowal konto sprzedazy ponad 2 tygodnie temu. Powodem byla wg niego niewystarczajaca satysfakcja klientow. Pomine fakt, ze kilku klientow wystawilo komentarze nieadekwatne do stanu faktycznego to pracownik allegro w mailu stwierdzil, ze 100% kont radzi sobie lepiej. 

W zwiazku z tym mam podstawy aby sadzic, ze pracownik jest niekompetentny.

Z powazaniem

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

Odwołanie od decyzji pracownika Allegro możesz złożyć przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt#subjectId=6be0e647-a9cf-417f-b70d-42623f4d428b Sprawa trafi do osoby na wyższym stanowisku.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@alleloombard641 dziękuję za kontakt z nami! Widzę, że w wiadomości e-mailowej otrzymałeś wyjaśnienie działań Pracownika. Dane w zakładce jakość sprzedaży są wyliczane raz dziennie i zawierają informacje z ostatnich 30 dni, różnice wyników podanych przez moją koleżankę wynikają z tego, że sprawdziła je wczoraj (gdy odpisała na wiadomość), a Ty sprawdziłeś je dzisiaj.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
alleloombard641
#7 Wielbiciel#

Pozostaje pytanie skad pracownica wziela informacje o tym, ze 100% kont radzi sobie lepiej.

oznacz moderatorów
FOLIATEC
#8 Zapaleniec#

W jaki sposób mogę złożyć skargę/reklamację na postępowanie pracownika. Szukam linku, informacji... Czy Was nie obowiązują jakieś przepisy?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tylko poprzez kontakt, inaczej się nie da.

oznacz moderatorów