anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sposoby naliczania dostawy

kondix666
#7 Wielbiciel#

Mam pytanie o sposób w jaki jest łączona dostawa, a mianowicie mam produkt który zmieści się max 2 szt do paczki, oraz inny produkt który zmieści się 6 szt do paczki. 

Co w przypadku gdy kupujący zamówi 2 różne produkty i praktycznie nie zmieszczą się do jednej przesyłki?

Jak ustawić limit dla połączenia różnych ofert? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kondix666 w tej zakładce znajdziesz sekcję "Koszty dostawy dla kupującego". Kliknij "zmień" i przejdziesz do opcji ustawień podliczania kosztów dostawy. Możesz ustawić cennik tak, że koszty będą sumowane w przypadku większej ilości paczek lub kupujący zapłaci najniższy/najwyższy koszt jednej przesyłki. 🙂

w_kiwi_0-1687973085681.png

 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kondix666
#7 Wielbiciel#

Chodzi mi raczej o to jak system allegro rozgraniczy, że dane produkty nie zmieszczą się do jednej przesyłki. Bo w takim przypadku dajmy na to że kupujący kupił oba przedmioty w jednej transakcji, a system naliczy jedną przesyłkę, gdzie w praktyce jest niemożliwościa nadania owych przedmiotów w jednej paczce z powodu zbyt dużego gabarytu. Jak ustrzec się takich błędów, kiedy allegro będzie wiedziało, żeby rozbić zamówienie na większą liczbę przesyłek niż 1.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kondix666 Takich problemów możesz się ustrzec jedynie ustalając dopłatę do kolejnej sztuki. Wtedy koszty przesyłki będą rosły, jeśli klient zamówi więcej niż jeden przedmiot w ofercie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów