anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż WOŚP

MAMY ROZWIĄZANIE!
Bogusfin
#9 Pomysłodawca#

Witam.

Wystawiłem aukcję na WOŚP, aukcja się zakończyła, została opłacona i tu jest problem.

Klikając w opcję nadaj przesyłkę, zamiast tak jak przy  innej sprzedaży, system powinien wygenerować etykietę do wysyłki. Tutaj odsyła mi do Inpostu, dobra, założyłem tam konto i tyle. Mam taki komunikat : Trwa uzyskiwanie dostępu - Upewnij się że połączyłeś konto na stronie Allegro.

Następnie : postępuj zgodnie z instrokcjami na stronie Allegro. Naciskam Gotowe i znowu przenosi mnie do powyższego komunikatu. I tak w kółko - nie mogę wysłać .

Co jest nie tak i ile to będzie trwało ? Dlaczego jeżeli sprzedałem przez Allegro to Allegro nie umożliwia mi utworzenia etykiety sprzedaży ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Bogusfin Sprawdź proszę, czy w przeglądarce nie masz wyłączonej opcji wyskakującego okienka. Jeśli tak, zmień ją proszę na włączone powiadomienia i spróbuj jeszcze raz powiązać konto z Managerem przesyłek Inpost. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Bogusfin
#9 Pomysłodawca#

Udało się powiązać konto po zmianie przeglądarki, dziękuję za podpowiedź. Ale teraz znowu walczę z doładowaniem konta Inpostu, ale to już inny i znany i poruszany tutaj temat.

oznacz moderatorów
Nellka69
#7 Wielbiciel#

Ja mam pytanie w sprawie doładowania. Na licytację wystawiłam produkty, zostały wylicytowane, wygenerowałam etykiety, ale nie wiem gdzie są te środki za przesyłkę z allegro za które płacił klient. Gdzie są te środki za przesyłkę?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Nellka69 Powinny być tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów