anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż

Domqstore
#7 Wielbiciel#

Cześć, mam problem odnośnie sluchawek. Kupiłem od typa sluchawki który miał w opisie że są oryginalne, po zakupie też tak myślałem, niczym nie różniły się od oryginalnych, były dosłownie takie same. Sprzedałem je bo zmieniłem model na samsunga i zakupiłem budsy pro, a te "air podsy pro 2" Sprzedałem. Dostałem wiadomość od allegro że Sprzedałem podrobki - co mam teraz zrobić? Nie miałem pojęcia że to podrobione sluchawki. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Domqstore Niestety nie widzę wiadomości, o której piszesz. Najlepiej odpisz na nią bezpośrednio.

Widzę natomiast, że kupująca rozpoczęła dyskusję. Jako sprzedający musisz się odnieść do zgłaszanych w niej problemów w ciągu 24 godzin.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Domqstore
#7 Wielbiciel#

Cześć, to wiem lecz chodzi mi o wcześniejsze zamowienie, zakupiłem sluchawki, myślałem że są oryginalne i nagle napisało do mnie allegro, że sprzedaje podrobke o której nie miałem pojęcia. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Domqstore Jeśli zakupiony produkt okazuje się nieoryginalny, możesz złożyć reklamację u sprzedającego. W sytuacji, w której odsprzedałeś już towar, może to być trudne.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Domqstore
#7 Wielbiciel#

Właśnie produkt odsprzedałem ponieważ nie był mi już potrzebny ponieważ zmieniłem model telefonu. Po sprzedaży parę tygodni minęło i dostałem nagle wiadomość że sprzedałem nieoryginalny produkt. Średnia sytuację mam, ale co mi grozi teraz za to jeśli zrobilem to nieświadomie? Dodatkowo osoba która je kupiła nic nie pisała, ale chyba zgłosiła to później skoro nagle dostałem wiadomość od allegro. 

oznacz moderatorów