anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Termin wysyłki, chyba klienci tego nie rozumieją.

ZibiK30
#18 Luminarz#

@REDNo ja się odniosłem z punktu widzenia kupującego a mam także doświadczenie jak sprzedawca wysyłając kilka przesyłek dziennie. Ja jako kupujący rozumiem, że nie można liczyć soboty i niedzieli jako czasu że będziesz pracował i wysyłał, nawet piątek rozumiem ze może się zdążyć że nie zdążysz wysłać jak zamówię koło południa. Ale liczę już że w pn do 10 będzie nadana czekała na odbiór kuriera.

Piszesz:

w mojej przykładowej ofercie widnieje czas
śr. 16 gru. - pt. 18 gru. w punkcie
mimo, że deklarowałem go zupełnie inaczej

No i ja Tobie tu i teraz na forum wierze, rozumiem i współczuje. Ale jako kupujący g... mnie to interesuje czy dasz radę się wywiązać czy też nie. Deklarujesz do 3 dni towar u klienta to ja się tym sugeruje, tego oczekuje i wymagam. jak będę chciał później od 5 do 7 dni i tam będzie zapewne cena tańsza o 0,5% to tam zamówię.

Wszyscy wiemy o co chodzi z czasem wysyłki, wysyłasz najszybciej, masz najwięcej zamówień. Pod warunkiem, że się wyrabiasz bo inaczej negatywne opinie Cię zniszczą jako świetnego sprzedawce i nie będzie już powyżej 99% dobrych ocen. Allegro zachęca kupujących , to ilością monet chyba im szybciej tym więcej, jest tak?

Jeśli Allegro Ci wystawia terminy nie zgodne z Twoim czasem dostawy to sygnał aby się zwrócić do Allegro z pretensjami i odszkodowaniem że wprowadza Twoich klientów w błąd a Ty na tym tracisz a mnie jako klienta to nie interesuje bo ja chce szybko kupić a nie ubolewać i współczuć nad czyimiś problemami.

Takie są realia, płacę i żądam, nie daje pieniędzy częściowo w "marchewce" bo mam jej za dużo a hurtownie nie chcą mi jej skupować i dlatego nie mam tylu pieniędzy aby Ci zapłacić w 100% pieniędzmi, czujesz to? powiedziałbyś mi że jestem chory i nie interesuje Cię mój problem z odbiorem marchewki przez hurtownie i chcesz 100% gotówki za towar. 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca

Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

Odpowiedz
Ładowanie...

konto zamknięte
Nie dotyczy

Odnośnie tych podawanych terminów dostaw to też mam z tym problem. Allegro podaje dziwne informacje. Raz wyświetlają terminy krótsze niż deklaruję innym razem dłuższe. Bez sensu.

Było dobrze kiedyś. Czas WYSYŁKI. I każdy to widział, mógł wrócić do momentu zamówienia aby sobie sprawdzić czy sprzedawca się wywiązał. A teraz każdy wejdzie w apkę czy szczegóły transakcji i sugeruje się danymi, które tak naprawdę Allegro podaje. Według do końca niejasnych zasad...

A cierpią na tym obie strony. Sprzedawcy bo często dostają po łbie bez powodu, a także klienci, wprowadzani w błąd przez Allegro.

@Mieszacz44 nie prawdą jest co piszesz. Osobiście miałem przypadki, że Allegro podawało termin dostawy szybciej niż ja miałem ustawiony wysyłki!!

Pisałem zresztą tu o tym swego czasu. Tylko trochę mnie tu znów nie było. Wpadłem zresztą tylko na chwilę 😛

Odpowiedz
Ładowanie...

ZibiK30
#18 Luminarz#

@the-foeWydaje mi się, że to Ty chyba nie rozumiem bardzo ważnej kwestii dla klienta jakim jest termin dostawy. Nie wyobrażam sobie zakupu nie sprawdzając terminu dostawy a większość uzależnia swoją decyzję od tego terminu.

Przecież nikt Cię nie zmusza do ustawiania terminów których nie jesteś w stanie zrealizować. Jeśli powodem opóźnień dostaw są dostawcy masz prawo żądać od nich odszkodowania i zadośćuczynienia za niedotrzymanie umów. 

Wydłuż termin dostawy do właściwego, czyli takiego w jakim go jesteś zrealizować.

Ja nie widzę problemu po stronie kupujących tylko sprzedających oferujących rzeczy z których się nie wywiązują. Ostatnio dostałem jedną przesyłkę po 2 dniach od zakupu od innego sprzedawcy po 4 a jeszcze inny miał miliony problemów i tłumaczeń ale nadal sprzedawał gwarantując dostawę w 2 dni robocze.

Kupujący chyba nie zwlekają z terminem wpłat za towar?

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca

Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

Odpowiedz
Ładowanie...

the-foe
#10 Popularyzator#

Mam wrażenie, ze masz problemy z językiem ojczystym

"...gdzie jest moja paczka, minęły już 3 dni a tu zero odzewu?". A tu towar był ustawiony na np. 7 dni roboczych. I klient robi wielkie oczy jak mu się tłumaczy. "

Odpowiedz
Ładowanie...