anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

UPS opłaty dodatkowe 0zł.

Halfrunt
#19 Nestor#

O co chodzi z tymi dopłatami UPS za 0zł. nie wiecie?

Zrzut ekranu 2024-09-12 223551.png

nie zlecam odbioru, a zanoszę paczki do zielonego box i to nie z opcją UPS ale Allegro One 

Czy te podjazdy są liczone jako odbiór z automatu Allegro One? jeśli tak to dlaczego UPS

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@Halfrunt Jeśli dopłata wynosi 0 zł, to faktycznie jest powód do zmartwień 🙂

Allegro One podejmuje tylko paczki z wybranych rejonów, gdzie mają bazy. Resztę obsługuje UPS i DPD. Widocznie boxy w Twoim rejonie obsługuje UPS. A fakt samej dopłaty zapewne z powodu systemu, bo UPS dostaje zlecenie odbioru od Allegro. UPS ogólnie pobiera opłaty za podjazd, ale tutaj są podwykonawcą.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

Dziękuję za informację, wydaje się dobrym wytłumaczeniem, te boxy opróżniają również kurierzy Allegro One, raz tak, raz tak, myślałem że każdy przyjeżdża po swoje, nie wiedziałem że robotą się dziwlą.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Halfrunt 

No co Ty. Wiadomo że każdy bierze swoje. Przecież etykiety się różnią. To by się na sortowni wywaliło 🙂

oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

@serwis-texas Też tak myślałem, że każdy kurier przychodzi do zielonego box niczym kalendarza adwentowego i wybiera co swoje. Jednakże skoro nie nadawałem UPS tylko Allegro One - to skąd ta dopłata dla rzekomego UPS?

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Halfrunt 

A cholera wie. Tam są ewidentnie numery odbiorów podane. Niech dziewczyny się wypowiedzą.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

masz rację, wiem jak wygląda etykieta Allegro Delivery UPS / Allegro Delivery DPD / i Allegro Delivery One - stąd moje zdziwienie, a znając skłonność UPS do naliczania dopłat nawet po roku czasu to jestem pełen obaw. 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Halfrunt 

He he, nie jest tak źle. Ja od początku Delivery nie miałem ani jednej dopłaty od DPD czy UPS, Może mam farta.

oznacz moderatorów