anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja Allegro Finanse PayU

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:44187863
#7 Wielbiciel#

Tak więc weryfikacje Allegro finanse robiłem w niedzielę i wpłaciłem im pieniądze przez PayU. Weryfikacje robiłem żeby wypłacić kasę z konta bo sprzedałem coś na Allegro Lokalnie. Nie rozumiem dlaczego nadal jest w trakcie weryfikowania wszystko skoro patrzyłem że w moim banku wpłata przeszła.

oznacz moderatorów
238 ODPOWIEDZI 238
AutotechPraga
#7 Wielbiciel#

Witam czekam także już ok tygodnia na weryfikację PayU, możecie to zweryfikować?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@AutotechPraga, zweryfikowałam Twoją sprawę - usługa jest już aktywna, a wypłata będzie zlecona automatycznie w następny dzień roboczy.
 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
jablonki
#7 Wielbiciel#

U mnie na szczęście wszystko śmiga. 

pozdrawiam 

oznacz moderatorów
DyhWdech
#8 Zapaleniec#

Pieniądze wysłane wczoraj, dziś wróciły na konto, a widnieje dalej napis, że czekamy na wpłatę

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@DyhWdech Weryfikacja wypłat w PayU trwa do 3 dni roboczych, więc proszę Cię jeszcze o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
olaxanderka
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Może mi też pomożecie? Bo już nie wiem co robić. Sprzedałam 3 produkty - wszystkie trafiły do kupujących - zero zastrzeżeń. Bodajże 22.03 konto zostało zablokowane. Od tego czasu duża suma pieniędzy nie jest dla mnie dostępna- nie wiem co robić 😞 Teoretycznie zweryfikowałam PayU (świeci się na zielono) ale przelewy24 już nie (brak info, brak odpowiedzi na formularz). W formularzu do was przesłałam zdjęcie prawa jazdy oraz paszportu - nadal brak reakcji. Nie widzę gdzie popełniam błąd - kontakt przez formularz jest straszny. Konto z którego weryfikuje jestem współwłaścicielką - wszystko się zgadza - dane na dokumentach też. Z komputera z którego korzystam - korzystają też inni domownicy - ale to chyba normalne? mają swoje konta.  Już chce mi się płakać - na prawdę potrzebuję moich pieniędzy i nie wiem co robić...

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@olaxanderka odpisałam na Twoją wiadomość w tej sprawie w tym wątku. Proszę odpisz na nasze wiadomości mailowe, a pomożemy Ci rozwiązać problem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
DyhWdech
#8 Zapaleniec#

Witam. Wypłaty dalej niezweryfikowane. Mogę prosić o informację co sie dzieje?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DyhWdech dane właściciela konta Allegro i dane właściciela konta w banku nie zgadzały się, dlatego weryfikacja była niemożliwa. Jeżeli jesteś współwłaścicielką konta bankowego małżonka to weryfikacja będzie możliwa, jeżeli dopiszesz go jako małżonka w zakładce Dane konta

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:41712817
#2 Obserwator#

Ja również czekam już od tygodnia na weryfikacje. Mogę również prosić o sprawdzenie?  

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:41712817 Dane konta Allegro nie są dokładnie takie same jak dane właściciela rachunku, z którego wykonany został przelew. Aby wyjaśnić tę sytuację, napisz proszę do nas bezpośrednio przez ten formularz

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
rogalskaania
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ 

Można prosić o aktualizację odnośnie weryfikacji allegro finanse? Wczoraj zmieniłam nr konta i zrobiłam przelew. Zależy mi na szybkiej wypłacie środków

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@rogalskaania Widzę, że ostatnie zmiany zostały wprowadzone dzisiaj. Proszę Cię o cierpliwość. Wkrótce otrzymasz informacje w tej sprawie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Rakooo
#7 Wielbiciel#

@nat_not@la_nika   Dzień dobry. Ja równiez mam pytanie odnośnie weryfikacji która na moje jest niezbyt intuicyjna i wymaga pewnych poprawek. Mam ten sam problem co wszyscy wczesniej tu zgromadzeni i chciałbym poprosić o sprawdzenie mojego procesu weryfikacji oraz o ewnentualna porade czy cos zmienic czy po prostu poczekac? Pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedz.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Rakooo możesz zgłosić swoje pomysły na poprawę procesu weryfikacji tutaj. Przeanalizujemy je, niektóre kroki podczas niej są wymagane przez operatora płatności, ale jeżeli będzie to coś dotyczącego artykułów w pomocy czy wyjaśnienia samego procesu to weźmiemy to pod uwagę.
Jeżeli chodzi o Twoje konto to widzę, że wypłaty z salda operatora PayU przeszły pomyślnie i wczoraj zleciłeś wypłatę na Twoje konto. Współpracujemy z dwoma operatorami płatności, jeżeli chcesz również mieć możliwość wypłat śrdoków z salda operatora Przelewy24, aktywuj wypłaty w części poświęconej temu operatorowi w zakładce Ustawienia wypłat. Weryfikacja może zając do 5 dni roboczych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:61685994
#7 Wielbiciel#

Witam, jak długo potrwa jeszcze weryfikacja PayU na moim koncie? Pieniądze są mi niezbędne do nadania przesyłki kupującemu. Jak długo jeszcze bede czekał?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Jak dane są prawidłowe to do 3 dni roboczych. Kiedy robiłeś weryfikację?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:61685994 już zostały zweryfikowane i pierwsza wypłata na Twoje konto została zainicjowana parę minut temu 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
pamidorka
#7 Wielbiciel#

Cześć,

Mogę prosić o sprawdzenie mojej werydikacji? I payU i przelewy 24. Dzieki serdeczne 🙂 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pamidorka cześć 🙂 Czy dokończyłaś proces przelewu weryfikacyjnego? Bo wygląda to tak jakbyś wypełniła wniosek, przeszła do strony  banku, ale nie zrobiła przelewu, tylko cofnąła się do Allegro i znów zmieniła swoje dane tworząc tym samym nowy wniosek. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów