anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja konta - problem z bankiem

Eroti-Shop
#7 Wielbiciel#

Witam. W piątek rozpoczęliśmy weryfikację konta. Konto bankowe i Allegro dla działalności prowadzonej jako sp z o.o. Po wpisaniu numeru konta allegro poprawnie je zweryfikowało jako konto w ING. Została włączona "szybka ścieżka" weryfikacji poprzez przelew online. I tu niespodzianka. Po kliknięciu pojawia mi się panel logowania do nazwijmy to "zwykłego" ING dla prywatnego konsumenta, natomiast w naszym przypadku logowanie idzie poprzez tzw stronę biznes ING - inna strona do logowania. Na tym zwykłym logowaniu nie ma możliwości wpisania loginu i hasła spółki. Wyrzuca, ze błąd i grozi zablokowaniem logowania. Wycofaliśmy się i w celu weryfikacji puszczony został tradycyjny przelew. Jak ominąć ten problem, bo przypuszczam, że przy każdej próbie szybkiej płatności będzie on występować. Co mamy nie tak nie wiem w ustawieniach, ze ten błąd ze przekierowaniem na odpowiednią stronę banku występuje? No i jeszcze jedno. Obecnie przy weryfikacji konta pojawia mi się "zielony znaczek" który sugeruje że konto zostało zweryfikowane, natomiast przy próbie np dodania cennika dostaw wyskakuje trójkąt i info że koto w trakcie weryfikacji? O co w tym chodzi?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Eroti-Shop Skonsultuję Twoje zgłoszenie z odpowiednim zespołem i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Eroti-Shop Otrzymałam informację, że wybrałeś weryfikację poprzez przelew tradycyjny i został on zaakceptowany. Obecnie weryfikujemy dokumenty oraz dane firmy, o wyniku weryfikacji poinformujemy Cię drogą mailową. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Eroti-Shop
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź, nie mniej za dużo to ona nie wnosi. W pytaniu była opisana sytuacja i jak ona wyglądała. Wybór przelewu tradycyjnego był koniecznością po tym jak w tzw szybkim przelewie online pokazała się strona logowania owszem do banku ING, ale tylko dla kont indywidualnych. Może przy JDG byłoby ok, ale sp z o.o. korzysta ze strony logowania ING Biznes.... i tu jest problem, że Allegro identyfikuje konto po składowej numeru jako ING (w sumie po części poprawnie - bo konto jest w tym banku) i z automatu przekierowuje do logowanie ING, ale dla klientów INDYWIDUALNYCH, a to już problem, bo w przypadku spółki logowanie następuje przez zupełnie inną stronę ING Bank... Tak jak wcześniej było zaznaczone. To jest problemem, że nie ma odpowiedniego przekierowania i możliwości wyboru. To że przelew poszedł drogą "tradycyjną" po tym jak nie mógł iść "szybką ścieżką" , ze względu na brak możliwości zalogowania to było wiadome od samego początku.

oznacz moderatorów