anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

weryfikacja konta, problem.

boutique-royal
#7 Wielbiciel#

Witam, 

Mam problem z weryfikacją konta bankowego z przelew24 i moje pytanie jest takie czy allegro współpracuje tylko z nimi? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @ HolaOla_  

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

boutique-royal
#7 Wielbiciel#

Da się współpracować z payu albo blue media?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@boutique-royal Współpracujemy z dwoma operatorami - PayU i Przelewy24. Weryfikację danych do wypłat należy przeprowadzić dla każdego z operatorów osobno. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

boutique-royal
#7 Wielbiciel#

chce zweryfikować się przez payu jak to zrobić? Gdzie to się robi?

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@boutique-royal Weryfikację danych do wypłat przeprowadzasz w tej zakładce. Wpłatę weryfikacyjną musisz wykonać osobno do Przelewów24 i osobno do PayU.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

boutique-royal
#7 Wielbiciel#

Nie bardzo wiem co dalej, przepraszam. Chce korzystać z payu.

 

oznacz moderatorów

boutique-royal
#7 Wielbiciel#

Zrzut ekranu 2023-05-23 154306.jpg

oznacz moderatorów

boutique-royal
#7 Wielbiciel#

mam środki zawieszone na przelew24 nie moge ich przelać bo przelew24 chce za każdy taki przelew odemnie 40 zł za przelew na konto mojego banku a to jest cała moja marża z payu nie mam tego problemu i oco chodzi z tym co screena dalem u góry?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @ HolaOla_  

oznacz moderatorów

boutique-royal
#7 Wielbiciel#

Gdzie są dane do weryfikacji przez payu a nie przez spółkę paypro ktoróra jest częścią przelew24?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@boutique-royal tak, jak wskazała Natalia, dla Przelewy24 musisz wykonać osobną weryfikację. Masz również wskazane wszystkie informacje na zrzucie, który dodałeś "Twoje konto do wypłat nie zostało potwierdzone" i "dane właściciela rachunku bankowego muszą być dokładnie takie same jak dane Twojej firmy na Allegro."

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

boutique-royal
#7 Wielbiciel#

co to znaczy osobną weryfikacje tego nie rozumiem? chce żeby moje konto działało na payu, przelew24 mnie nie interesuje bo oni nie akceptują mojego konta bankowego a payu tak.

oznacz moderatorów

boutique-royal
#7 Wielbiciel#

chce się zweryfikować przez payu.

oznacz moderatorów

boutique-royal
#7 Wielbiciel#

NUMER KONTA BENEFICJENTA

NAZWA BENEFICJENTA

PayPro S.A.

ADRES BENEFICJENTA

ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań

NAZWA BANKU

ING Bank Śląski

ADRES BANKU

INGBPLPW

OPIS

Allegro verification: boutique-royal

KWOTA

1,00 zł
 
 
To są jedyne dane ktorymi moge sie zweryfikować a to jest przelew24 dzwonilem do nich to mi powiedzieli ze paypro nie ma nic wspolnego z payu wiec oco tu chodzi.
[edytowano]
oznacz moderatorów

boutique-royal
#7 Wielbiciel#

Dzwoniłem do Payu i są zdziwieni czemu nie mam wyboru pomiedzy nimi a przelewy24 w procesie weryfikacji to troche wyglada jak by bylo wymuszanie wyboru.

oznacz moderatorów

boutique-royal
#7 Wielbiciel#

Ponawiam pytanie jak mam zweryfikować wypłaty payu bo nigdzie nie widze takiej opcji?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@boutique-royal wyjaśniam Twoje zgłoszenie. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

boutique-royal
#7 Wielbiciel#

i co z tym payu da się nimi zweryfikować a nie przelewy24?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@boutique-royal Twój wniosek jest dostępny do edycji tutaj. Potrzebny jest przelew z rachunku z danymi firmy (teraz mamy przelew z danymi Revoluta) nie może to byś polski format, musisz wprowadzić rachunek z konta Revolut w zagranicznym formacie.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

boutique-royal
#7 Wielbiciel#

Dlaczego musi być w zagranicznym formacie ? przelew24 za takie transakcje zabiera 40 zł a Ja tego nie chce. Weryfikowałem się już tym kontem które wam podałem na innym portalu i payu przyjeło ten numer konta bo ma PL iban więc ja nie chce współpracować z przelew24 bo mają opłaty z kosmosu.

oznacz moderatorów

boutique-royal
#7 Wielbiciel#

Posiadam polski  PL IBAN w revolut więc chce się nim weyfikować, nie LT IBAN bo payu go odrzuci a przelew24 za przelewy będzie zabierał od każdego przelewu 40 zł.

oznacz moderatorów